Steyr AUG A2, Top Rail, Black, APS, KU901

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2, Top Rail [KU901] v černém provedení od firmy APS. Model pod označený A2 je osazen velkým množstvím RIS lišt, které umožňují snadnou montáž zaměřovače a libovolného taktického příslušenství.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 830 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2, Top Rail [KU901] v černém provedení od firmy APS. Model pod označený A2 je osazen velkým množstvím RIS lišt, které umožňují snadnou montáž zaměřovače a libovolného taktického příslušenství. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Na zbrani jsou dva úchyty na popruh typu QD, takže rychle a jednoduše odnímatelné.

Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s axiálním ložiskem a ocelovou základnou, 7 mm kuličková ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Za pozornost jistě stojí i možnost rychlé výměny pružiny, kterou zkušený majitel zvládne za pár minut (podobný princip jako v kulometech M249). Součástí balení je vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 280 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,50 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 280 BB

Komentáře k produktu

14.01.2016 dotaz

Jára LinhartJára Linhart
Kolik s ní můžu vystřílet kuliček než lehne? Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: To opravdu netušíme.

11.11.2015 Dotaz

Martin VeselýMartin Veselý
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jak je na tom toto APS s kvalitou hlavně vnitřních dílů,poruchovostí a jestli není vnitřek vyloženě atypický pro případné opravy a úpravy.Případně zda se nevyplatí podívat u "konkurence" kde se sice cenově blíží nejvíce některé AK modely od D-Boye,ale bohužel kluk by raději nějaký "Západní" model zbraně :o) ,takže nejblíž je cenově asi http://www.airsoftguns.cz/m4a1-d-boys-by-036-bi-3681m.Zachová si v tomto porovnání Steyr výhodu delší hlavně ? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Vnitřek je kompatibilní, takže servis a opravy budou možné. Kvalita vnitřních dílů je na podobné úrovni jako u odkazované M4A1. Vnější provedení je pěkné, takže pokud se libí koncepce bullpup u zbraně Steyr, tak delší vnitřní hlaveň bude výhodou a znát.

Avatar
Jakub Šubertjsubert, 05. 08. 2015

Ještě jsem nestihl pořádně vyzkoušet.

Avatar
Tomáš Vomáčka, 10. 01. 2016

vse v poradku puska strily, bohuzel udavana ustova rychlost 120m/s a namerena 125m/s nesedi dle meraku jsem nameril maximalne 93m/s s kulickama 0,25g a hop-up byl uplne mokrej od nejakyho silikonu takze temer nefunkcni. Po drobnejch úpravách a vymenach puska na zakladu strili i s M140 coz jsem prekvapen.

Novinky a slevy emailem