Steyr AUG A2 Police, TAN, Snow Wolf, SW-020B

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2 Police [SW-020B] v pískové barvě od firmy Snow Wolf.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 090 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A2 Police [SW-020B] v pískové barvě od firmy Snow Wolf. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horní RIS lištou a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový vodič pružiny, nerezový válec, pružinu na úrovni M130, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je základní dvoubodový popruh, plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 330 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,34 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáře k produktu

26.04.2020 Dotaz

Matt WágnerMatt Wágner

Dobrý den, chtěl bych se zeptat s jakými značkami (např: TM,CA,JG,APS atd..) je kompatibilní a jakou kadenci má tento aug v základu a jaké díly vyměnit aby šla kadence nahoru a zůstalo 130m/s.

AirsoftGuns: AUGy od SW jsou zpracováním asi nejvíce podobné JG. Vnitřní mechabox pak možná APS... Kadence je závislá na použitém akumulátoru. S doporučeným typem je to cca 16 BB/s. Pokud chcete více, je možné vyměnit motorek, převod kol, napětí akumulátoru....


Novinky a slevy emailem