Sa vz. 58 gen. 2, sklopka, AirsoftGuns

Elektrická airsoftová zbraň. Druhá generace modelu Sa vz. 58 se sklopnou pažbou, která je sestavena ze špičkových dílů firmy SHS a s pružinou M150 v základu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

18 800 Kč s DPH

Samopal vzor 58 (Sa vz. 58) je československá samočinná puška určená k ničení živé síly a lehce obrněných cílů. Pracuje na principu odebírání plynů z hlavně a může střílet jednotlivými ranami nebo dávkou. Používá puškový náboj středního výkonu 7,62x39 mm vz. 43 a zásobník je na třicet ran. Je ve výzbroji české a slovenské armády. Terminologicky nesprávně se vzoru 58 říká samopal, přičemž ve skutečnosti jde o útočnou pušku. Na první pohled se zdá, že je Sa vz. 58 jen další kopií slavného Kalašnikova AK 47. To je ovšem omyl. Konstruktéři samozřejmě vycházeli z tehdy existujících zbraní StG 44 Sturmgewehr a AK 47, ale nejdůležitější část zbraně, tj. její vnitřní mechanizmus, je kompletně odlišný a použitý systém uzamčení závěru nebyl doposud u zbraně této kategorie použit. Tento airsoftový model je vyráběný tak, aby z vnějšího pohledu byl k nerozeznání od reálné palné zbraně. Hlavní součásti zbraně tj. hlaveň, tělo a závěr jsou nově vyrobené díly, které nejsou původem z palné nebo znehodnocené zbraně. Sklopná pažba, mířidla, předpažbí, zásobník, lučík apod. jsou použity z oficiálních náhradních dílů pro palnou zbraň. Jako vnitřní funkční součásti jsou použity vynikající díly od SHS. Zbraň obsahuje duralový CNC 8 mm mechabox v. 3., kuličková ložiska 8 mm, vysokozátěžový motor, odolná zátěžová kola, píst s kovovým hřebenem, žebrovaný válec, kovovou protitlakou hlavu pístu s ložiskem, rotační vodič pružiny, excentrickou kovovou hlavu válce, kovovou trysku, přesnou hlaveň 6,04 mm Systema a CNC Hop-Up komoru. U všech modelů byl proveden profesionální upgrade na pružinu M150 a byl instalovaný MOS FET se silikonovou nízkoodporovou kabeláží. Zbraň je precizně zpracovaná a obráběná na CNC strojích. Nejedná se o žádné odlitky! Součástí balení je i vysokokapacitní zásobník na 600BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 430 mm
Délka zbraně 650/860 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 3,2 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 79 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 158 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu zesílený CNC 8 mm
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 600 BB

Komentáře k produktu

15.04.2022 Dotaz

Tomáš KozákTomáš Kozák

Zdravím chtěl bych se zeptat kolik generací téhle zbraně se vyrábělo , v čem byli odlišné a pokud by byla i novější generace 3 tak v čem by byla lepší než generace 2 ( úpravy , vylepšení ) Děkuji

AirsoftGuns: Rozdíl byl hlavně ve vnitřních dílech a výkonu. Gen.2 byla hlavně z dostupnějších a kvalitnějších SHS dílů. Nějaké info o tomto projektu najde i v článku: https://www.airsoftguns.cz/nova-generace-sa-vz-58


17.02.2019 dotaz

Jitka BucharováJitka Bucharová

Dá se ještě někde sehnat?

AirsoftGuns: Bohužel ne.


16.02.2017 dotaz

Jáchym ČernýJáchym Černý

Muzu se zeptat za jak dlouho bude nebo jestli bude na skladu ja bych si ji moc rad koupil.Da se do sa vz 58 dat zasobnik ak 47.dekuji za odpoved.

AirsoftGuns: Tento model zbraně již pravděpodobně z důvodu malého zájmu vyrábět nebudeme. Zásobníky AK nejsou kompatibilní.


12.09.2013 Re: sniper bravo

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Dostrel takto vykonne zbrane je okolo 80-90m dle nahopovani a typu streliva.

08.09.2013 dobrý den

sniper bravosniper bravo
mám lehce natvrdlý dotaz, ale jaký to má dostřel?

11.10.2012 Re: Zekucia

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
V nejblizsich mesicich bohuzel nebude. Vice info viz. email.

08.10.2012

ZekuciaZekucia
Dobrý den, jaká je čekací doba když je na objednávku? Díky

09.08.2012 Re: ems007

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Nestandardnich dilku je jen par a ty vetsinou nejsou namahane, takze nedochazi k jejich opotrebeni. V pripade poskozeni je lze nahradit a zbran tak opravit. Vice informaci naleznete v recenzi na starsi model (kompatibilita dilu stejna): http://www.airsoftguns.cz/article.php?&id=170 nebo v detailu zbozi. Do zbrane jdou pouze upravene zasobniky SA58, takze AK47 urcite nepouzijete.

Novinky a slevy emailem