Nosič plátů SJ, FG, TMC

Lehký nosič plátů SJ (Skirmich Jumper Plate Carrier Vest) v barevném odstínu FG (Foliage/Green) od firmy TMC. Plně stavitelná vesta nízké váhy dle specifického střihu využívaného hlavně u speciálních jednotek.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 150 Kč s DPH

Lehký nosič plátů SJ (Skirmich Jumper Plate Carrier Vest) v barevném odstínu FG (Foliage/Green) od firmy TMC. Plně stavitelná vesta nízké váhy dle specifického střihu využívaného hlavně u speciálních jednotek. Na vestě lze regulovat obvod pomocí zadního šněrování a výšku pomocí suchého zipu v místě ramen. Důmyslný systém nabízí dobrou mobilitu a nosnost díky možnosti přidělání kapes i na boční stavitelné řemení. Tím se značně navyšuje užitná plocha pro upnutí všech potřebných sumek. Vnitřní kapsy vpředu a vzadu umožňují použití neprůstřelných plátů SAPI, jejichž imitace z tvrzeného polystyrenu jsou již vložené uvnitř. Celý nosič je osazený vazbou v systému Molle, která nabízí libovolné rozložení všech kapes a sumek dle konkrétních požadavků uživatele. Na přední části je integrovaná pouze kapsa/sumka na 3 ks zásobníku M16/M4 a rozměrově podobných. Ostatní sumky je třeba dokoupit samostatně dle potřeby jednotlivce. Vyrobeno z nylonu 1000D v zelenošedém barevném provedení FG. Hmotnost samotné vesty s imitací plátů 0,84 kg.
Barva, Kamufláž Foliage Green

Komentáře k produktu

02.05.2018 g36

Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný

zdravím vlezl by se tam zásobník do g36 ???

AirsoftGuns: Pravděpodobně ne.


26.12.2015 zásobník ak74

Dominik LoukotaDominik Loukota
zdravím, vejde se do integrovaných sumek zásobník ak74 popřípadě tento? http://*********product_info.php?cPath=46_112&products_id=3445

AirsoftGuns: Zásobníky AK jsou velké.

Novinky a slevy emailem