HK416, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu HK416 se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze rukojeť a posuvná pažba. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 300 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu HK416 se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze rukojeť a posuvná pažba. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Verze HK416 je standardně osazena kovovým free float RIS předpažbím, které umožňuje libovolnou montáž taktického příslušenství. Zbraň má dále teleskopicky zásuvnou pažbu (5 poloh nastavení) a kovovou hlaveň s 14 mm levotočivým závitem, který je schovaný pod kompenzátorem zdvihu na samotném ústí. Celé horní tělo s napojeným předpažbím ve výsledku tvoří dlouhou RIS lištou, která je v základu opatřena odnímatelnými mířidly. Na tuto RIS lze jednoduše připevnit i různé optiky nebo libovolné kolimátory. Součástí balení je trubičková plnička a kovový zásobník na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 360 mm
Délka zbraně 855/770 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,30 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

09.12.2020 HK416, Black, GBB, WE

Michal RábMichal Ráb

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dostupnost zbraně HK416, Black, GBB, WE.

AirsoftGuns: Zboží od WE nejdřív za cca 3 měsíce.


01.06.2019 Dostupnosť

Tomáš LenhardtTomáš Lenhardt

Prosím Vás kedy bude asi na sklade ?

AirsoftGuns: Zboží od WE očekáváme v tomto týdnu.


09.12.2018 zkrácení hlavně na verzi CQB

Tomáš LenhardtTomáš Lenhardt

Dobrý den. Chtel bych se zeptat jestli bych si přímo u Vás mohl zkrátit hlaveň na verzi CQB tak jestli by to bylo možné a pokud ano tak za kolik a jak Vám mám to dát vědět (při obiednávke jsem neviděl nic podobného jako přidat poznámku nebo něco podobného)

AirsoftGuns: Zkrácení je možné. Udělejte si tedy objednávku na požadované zboží. Podmínkou je platba předem na účet (částka bude navýšená o servis po oboustranné domluvě, takže zatím neplatit!) Požadavek je nutné napsat do poznánmky, textové pole se aktivuje v třetím kroku objednávky.


05.08.2017 Rada

Michal GajdošMichal Gajdoš
Pokud někdo zakoupí tuto zbran zkontrolujte si ji dnes jsem ji rozebral (1 měsíc po koupi) a nestačím se divit u hlavně je úplně odlomená část závitu,a to nemluvím o křivé zbraní (předpažbí kompletně vyhlé do levé strany) takže jakmile vám přijde zkontrolujte.

20.07.2017 Úprava

Ondrej MakovskýOndrej Makovský

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak přesný je vývrt hlavně. dále zda by šel zvýšit výkon zbraně na 150m/s. Dále by mě zajímalo jestli by jste mi byli schopni u vás v servisu vyměnit úsťové zařízení? A na kolik by to zhruba vyšlo ? Předem děkuji za odpověď . Makovský

AirsoftGuns: Vnitřní průměr základní hlavně je cca 6,08 mm. Pokud požadujete vyšší výkon, tak nejčastější možností jsou CO2 zásobníky, které u nás také naleznete. Žádné další upgrade díly pro tento princip GBB pušky v nabídce nemáme, takže výkon více nenavýšíme. Výkon u GBB se mění pravě s typem hnacího média.


04.06.2017 dotaz

Michal GajdošMichal Gajdoš

dobry den měl bych dotaz je tato 416 open bolt verze nebo close bolt verze děkuji.

AirsoftGuns: Jde o nejnovější OPEN BOLT verze.


06.05.2017 dotaz

Petr SaskaPetr Saska

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Kdybych si u Vás koupil tuto zbraň, bylo by možné vyměnit hlaveň za kratší a dát tam kratší předpažbí na 10,5. Pokud je to tedy možné, prosím o info na kolik by to asi dohromady vyšlo. Děkuji

AirsoftGuns: Předpažbí již odpovídající rozměr má. Zkrácení hlavně na verzi CQB by bylo za cca 300 Kč.


13.04.2017 dotaz

Dobrý den měl bych dotaz k této zbrani, dá se zkrátit hlaveň. Děkuji

AirsoftGuns: Uživatelsky ne, v rámci servisu ano.


Avatar
Denis Pytela, 28. 02. 2017

Avatar
jan chládek, 30. 05. 2017

Avatar
Michal Gajdoš, 19. 06. 2017

Avatar
Jan Přikryl, 07. 11. 2017

Avatar
Martin Hála, 07. 11. 2017

Avatar
Lukáš Král, 24. 11. 2018

Avatar
Tomáš Lenhardt, 09. 07. 2019

Novinky a slevy emailem