New Bore Up set válce M16A1, Systema

New Bore Up (NBU) set válce pro zbraně typu M16A1 od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 100 Kč s DPH

New Bore Up (NBU) set válce od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových ploch u hlavy válce a hlavy pístu je vyroben s ohledem na minimalizaci nežádoucího hluku, které vytváří nárazy pístu na hlavu válce při každém výstřelu. Pro optimální funkci je výrobcem doporučeno na pružiny M130 a výše.

Celý set se skládá z následujících dílů:
• Leštěný nerezový válec se svislým žebrováním a větším vnitřním objemem.
• Nerezová hlava válce obsahující 2ks gumových o-kroužků pro dokonalé utěsnění a lepší stabilizaci ve válci.
• Lehká plastová tryska s těsnícím o-kroužkem a velice přesným tvarem, délkou a koncovým vyústěním.
• Lehká plastová hlava pístu s těsnícím o-kroužkem a protitlakými sacími otvory kapkovitého tvaru. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

20.01.2011 Re: Bigalf

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na usti trysky se vubec nedivejte. Kazda tryska se musi prizpusobit na konkretni zbran, proto se upravuje a zkracuje. Usti trysky tedy neni original z vyroby a tudiz nelze porovnavat s obrazky. Znovu opakujeme - dulezity je vykon a funkcnost. S tim obalem od A1 se to ma tak, jak jsme psali - prosta zamena.

19.01.2011

BigalfBigalf
Když mi zbraň přišla, tak jsem měl CA vzduchotechniku v obalu od A1...neřešil jsem to a teď mi praskla hop gumička a záruku už nemam, tak jsem si to měnil sám a koukal jsem na trysku a co jsem tak viděl na fotce, tak A1 má na konci trysky radius a A2 má pod určitým úhlem sraženou hranu. Výkon mi nepřijde špatný, ale tryska co mám ve zbrani mi připadá jako do A1. Nejsem technik tak to přesně nevim. Jenom mi napadlo, že se zeptam co a jak, když jsem porovnával trysky.

19.01.2011 Re: Bigalf

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud mate na fakture uvedeny set A2, tak urcite tento ve zbrani je. Sety A1 ve zbranich CA poskytuji nizsi vykon, takze je vyloucene ze bychom Vam tento do zbrane instalovali. Jedine, kde se mohla stat chyba, je zamena obalu od setu, kdy technikovy na stole lezely dve krabicky a on je zamenil. Pokud by se do zbrane instaloval spatny set, tak se to zarucene pozna na vykonu. Proc myslite ze mate ve zbrani spatny set?

16.01.2011 M15A4 rifle

BigalfBigalf
Dobrý den, všude tady čtu, že NBU set pro A1 se hodí do M16 od Marui a NBU set pro A2 se hodí pro zbraně od CA. Zajímalo by mě tedy, proč jste mi do M15A4 rifle od CA instalovali NBU A1, když je lepší NBUA2?? A na fakturu jste mi napsali NBU A2.

01.11.2010 Re: Foxie

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite bude vhodnejsi set pro M16A2.

29.10.2010 M15A4

FoxieFoxie
Zdravím mám CA M15A4 s M16 hlavní a M130, chtěl bych vědět, který NBU by se do ní hodil nejvíce?

30.09.2010 Re: Stevee

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
M14 ma specifickou hlavu valce, takze NBU nelze pouzit a ani se zadny nedela. Nejvhodnejsi je poridit valec: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1450 a hlavu: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1509 ostatni dily vydrzi i silnejsi pruziny.

29.09.2010 M14

SteveeStevee
Dobrý den, Šla by tato vzduchotecnika použít u m14 od CA? Popřípadě jestli existuje přímo set pro M14

Novinky a slevy emailem