• Novinka

Glock 19, rám gen. 5, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-BK] s černým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. G19 je kompaktnější model konstrukčně vycházející ze základní varianty full-size pistole G17.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 250 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.5 [WE-G003VB-BK] s černým polymerovým rámem a kovovým závěrem od firmy WE. G19 je kompaktnější model konstrukčně vycházející ze základní varianty full-size pistole G17. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru (v tomto případě oboustranný) a je také opatřena funkční pojistkou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Spodní rám generace 5. umožňuje individuální volbu velikosti zadního hřbetu stejně jako předchozí generace. Navíc byly odstraněné výstupky pro prsty na přední straně gripu a došlo k rozšíření spodní část zásobníkové šachty pro pohodlnější vkládání zásobníku. Lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství. Další drobnou změnou je zkosení přední části závěru, které napomáhá lepšímu vkládání zbraně do pouzdra.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 77 mm
Délka zbraně 170 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,68 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 42 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 90 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 80 m/s
Zásobník kapacita 20 BB

Komentáře k produktu

09.06.2024 Dostupnost

Filip MatyášFilip Matyáš

Dobrý den kdy bude na skladě tato pistole

AirsoftGuns: Do konce roku nemáme naskladnění bohužel potvrzeno.


13.04.2021 Dostupnost

Jiří JirásekJiří Jirásek

Dobrý den chci se zeptat kdy asi bude zbraň dostupná?

AirsoftGuns: S ohledem na celosvětovou Covid situaci zbraně bohužel nebudou. Nebudou ani v nejbližších nadcházejících měsících. Takže doporučujeme vybírat z modelů co jsou ještě skladem, a nebo čekat.


Avatar
Pavel Pavelka, 28. 04. 2020

Avatar
Josef Rycka, 02. 06. 2020

S celou zásilkou jsem byl velice spokojen. Všem tohoto prodejce doporučuji.

Avatar
Matyáš Mrkvička, 25. 06. 2020

Novinky a slevy emailem