Univerzální MOS FET spínací sada, PWM regulátor, AirsoftGuns

Univerzální MOS FET spínací sada je moderní elektronické zařízení, které zabraňuje opalování kontaktů u AEG zbraní, zvyšuje kadenci zbraně a šetří spotřebu akumulátoru. Tato spínací sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s extrémním proudovým zatížením (Ip = 680A). Zařízení je vybaveno i speciálním obvodem bezztrátové PWM regulace kadence (otáček motoru) v rozsahu 0 až 100%. Tím si vždy můžete nastavit optimální kadenci Vaší zbraně bez ohledu na použitou pružinu, motor nebo akumulátor. Nyní již nic nestojí v cestě k použití kvalitních, levných, malých, lehkých a výkonných akumulátorů Li-Pol 11,1V i na slabší pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

790 Kč s DPH

Univerzální MOS FET spínací sada je moderní elektronické zařízení, které zabraňuje opalování kontaktů u AEG zbraní, zvyšuje kadenci zbraně a šetří spotřebu akumulátoru. Tato spínací sada obsahuje dva výkonné MOS FET tranzistory s extrémním proudovým zatížením (Ip = 680A). Zařízení je vybaveno i speciálním obvodem bezztrátové PWM regulace kadence (otáček motoru) v rozsahu 0 až 100%. Tím si vždy můžete nastavit optimální kadenci Vaší zbraně bez ohledu na použitou pružinu, motor nebo akumulátor. Nyní již nic nestojí v cestě k použití kvalitních, levných, malých, lehkých a výkonných akumulátorů Li-Pol 11,1V i na slabší pružiny. Bez použití nebo při špatném nastavení regulátoru by mohla být kadence tak vysoká, že by hrozilo poškození vnitřních dílů nebo by nemusela být zaručena 100% funkce podávání kuliček, ale s regulátorem toto nehrozí. Tato sada je vhodná pro vysoké proudové zatížení a doporučujeme jí instalovat do všech zbraní s pružinou M90 – M170 v odpovídající konfiguraci a s použitím Li-Pol 11,1V akumulátoru. Určeno pro všechny modely zbraní, obsahuje veškeré nezbytné instalační komponenty a podrobný instalační návod.

PWM (pulse width modulation) regulátory se používají na regulaci otáček stejnosměrných motorů. Jedná se o regulaci využívající změny šířky proudového impulzu do motoru, tím se liší od obyčejné spojité regulace proudu, kde nedochází jen ke snižování proudu ale i napětí. Při pulzní regulaci zůstává proud i napětí stejné, ale mění se aktivní doba, kdy prochází proud motorem. Motor takto regulovaný má větší sílu i při nižších otáčkách, ale hlavně je tento druh regulace prakticky bezztrátový, protože tranzistor přechází do plně otevřeného stavu velice rychle. Když je otevřen má velmi malý odpor mezi C-E a tak nemají ztráty kde vznikat.

Obsah balení:
- MOS FET spínač s PWM regulátorem kadence a silikonovou kabeláží 1 ks
- smršťovací bužírka malá 2 ks
- smršťovací bužírka velká 2 ks
- smršťovací bužírka extra-velká 1 ks
- konektor Fast-On velký 2 ks (pojistka)
- konektor Fast-On malý 2 ks (motor)
- velká nožová pojistka (autopojistka) 32V/30A 1 ks

Komentáře k produktu

18.02.2018 M249

Ladislav KubíkLadislav Kubík

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by bylo možné tento mosfet umístit do kulometu M249. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Možné by to bylo, ale PWM dlouhodobě neděláme.


07.04.2014 Re: matusmezes

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Doporucujeme klasicky MOS FET a odpovidajici prevod kol, pro dosazeni zdrave a bezproblemove kadence na finalni sestave.

02.04.2014 UPGRADE

matusmezesmatusmezes
Zdravím, mám doma AK-47 CM.042 všetko v základe. Na akcii mi namerali 335FPS, na AEG je to nič. Chcel by som tam hodiť nejake to upgrade a tu M130 pružinu tam dať nanovo + nejaký ten piest a par veci do mech. Používam dve 10,8V 1600mAh baterky a kadencia je taká že točné zásobníky nestihajú podávať. chcem sa spýtať či bude potreba si zakúpiť tento mosfet s regulatorom, aby som potom mohol tu kadenciu znížiť alebo stači obyčajný typu 3D, standar by som nechcel lebo dosť často streľam :) Vopred ďakujem.

01.08.2013 Re: StrongAir

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Moc nechapeme Vasi sestavu. Pokud chcete extremni kadenci, tak nema smysl davat zatezova kola. Dale netusime jakou realnou tuhost ma PDI 130%. Pokud je to stejne jako bezne M130, tak to neni na vysokorychlostni dily optimalni a musite si rict co vlastne chcete (vykon/kadenci). Doporucujeme dat M120, kola SHS 13:1, vysokorychlostni motorek, pist a i se slabsim akumulatorem bude kadence pres 30BB/s. Pokud chcete maximalni kadenci, tak nema smysl davat rozmerove vetsi PWM regulator. Ve Vasem pripade bude idealni MOS FET 3D.

30.07.2013 Kadence

StrongAirStrongAir
Dobrý den chtěl bych se zeptat , do zbraně hk 416 odsuď si chcu pořídít kabeláž s mosfetem,jenže v této zbrani je kabeláž uyvedena předpažbím a je tam silňě skřípnutá nejspíše má 0,4mm2 takže bych se chťel zeptat kudy bych ji měl vyvést(tuto) jestli okínkem nebo pilovat nebo komorou u zasobníku a ještě tuto zbraň mám na CQB takže tam kupuji shs vysokorychlortní,pist odlehčený shs,pružina pdi 130 procent ,lipo 11,1V a kola zatěž tak bych chtěl optat jakou byto mělo udělat kadenci jelikož ji chcu velikou :-) děkuji

20.05.2013 Re: Ratt

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S Vami uvedenou setavou bude kadence mensi jak 15BB/s, takze zadny regulator nebude vubec nutny. Radeji doporucujeme kvalitni MOS FET s chadicem a vykonnymi tranzistory: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1829

19.05.2013 Kadence

RattRatt
Dobry den, chcem sa spytat ci pri pouziti vysokozatazoveho shs motoru, kolach SHS 32:1, M170 pruzine a LiPolke 11,1v 2200 20c je nutne pouzit aj regulator, alebo aka moze byt cca pri tom prevode kol a pruzine kadencia (nikde som nenasiel kolko ma ten motor otaciek)

19.03.2013 Re: martin...

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
PWM regulatory jsou primarne urcene na li-pol 11,1V. Nevidime duvod, proc by byl nutny na li-pol 7,4V s kterou bude nizka kadence. Z techto duvodu jsme to na Vami uvedeny akumulator ani dlouhodobe netestovali.

Novinky a slevy emailem