Taktické rukavice Vent Covert, černé, M, Mechanix

Populární americká značka rukavic Mechanix Wear připravila pro rok 2018 nový unikátní model s označením Specialty Vent v černém provedení Covert. Extra prodyšné rukavice jsou vhodné zejména do horka a vlhka, kde hrozní nadměrné pocení dlaní a tím je snížená schopnost jistého úchopu zbraně.

Skladem > 3 ks 16.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

650 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 7 kreditů.

Více informací
Populární americká značka rukavic Mechanix Wear připravila pro rok 2018 nový unikátní model s označením Specialty Vent v černém provedení Covert. Extra prodyšné rukavice jsou vhodné zejména do horka a vlhka, kde hrozní nadměrné pocení dlaní a tím je snížená schopnost jistého úchopu zbraně. Svrchní část rukavice je vyrobená z prodyšné a pevné síťoviny (spandex), která napomáhá k ochlazování rukou během horkých letních dnů. Tento lehký a propustný materiál se také velice dobře podílí na celkovém schnutí rukavic.

Dlaňová dírkovaná část o síle 0,6 mm nabízí vysokou míru citlivosti při zachování dobrého poměru ochrany a prodyšnosti rukavice samotné. Rukavice této značky slouží jako „druhá kůže“, a proto se proslavili hlavně v odvětví motosportu. Postupem času si však díky své kvalitě našly také místo ve stavebnictví, střeleckém sportu a u mnoha jedinců v ozbrojených složkách po celém světě.

Vlastnosti:
1) Low-profile zapínání pomocí TPR (Thermo-Plastic Rubber) se suchým zipem.
2) Zesílený materiál na horní straně střeleckého prstu.
3) Přerušení svrchního materiálu v místě kloubů zaručuje dokonalou pohyblivost prstů.
4) Transportní nylonové poutko usnadňuje nasazení rukavic nebo jejich zavěšení.
5) Větraná dlaň s perforací z tenkého a extrémně pevného materiálu.
6) Zaručená kompatibilita rukavic s dotykovými displeji.

Doporučení ohledně výběru správné velikosti rukavice naleznete zde.Barva, Kamufláž černá
Velikost M

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Jan Huja, 31. 03. 2019

Avatar
Michal Krajňák, 12. 05. 2020

Kvalitní zboží, velmi špatná komunikace s obchodem při podnětu ohledně zpoždění dodávky. Velmi drahá doprava - např. mnohem větší elektronika a jiné věci vychází při použití stejného přepravce a polovinu levněji na jiných e-shopech.

Novinky a slevy emailem