Helma FAST, typ MH, Premium, černá, Emerson

Taktická černá helma typ MH (Military Hunting) je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

970 Kč s DPH

Taktická černá helma typ MH (Military Hunting) je vyrobena ve stylu provedení moderní helmy FAST firmou Emerson. Přilba je z nové generace Premium, která vyniká lepšími materiály, pohodlím při nošení a celkovým propracováním všech detailů. Základem je odolná plastová skořepina, stavitelné čtyřbodové řemení s podbradníkem (pošitý nebroušenou kůží), vnitřní polštářkové polstrování nabízí maximální pohodlí a o dobrou fixaci na hlavě se postará regulační obvodový systém. Helma dále nabízí vnější montážní kolejnice na dodatečné příslušenství (např. svítilny, outdoor kamera, stroba apod.), přední plastovou základnu pro montáž nočního vidění, gumicuky a plochy se suchým zipem určené pro nalepení nášivek/patchů. Hmotnost 600g.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Lenka Lusková, 24. 09. 2017

Avatar
Tomáš Dvořák, 01. 02. 2018

Helma je dost pevná a za cenu tak levnou i dobré kvality. Jediný poznatek je že upadl polštářek ale ten jde v pořádku nasadit zpět na lepidlo.

Avatar
Ondřej Skácelík Skácelík, 01. 02. 2019

Velmi rychle dodani

Novinky a slevy emailem