CZ SP-01 SHADOW, GBB, kov, urban grey, CO2, ASG

Plynová airsoftová zbraň na CO2 bombičky s velice silným systémem Blow Back. Celokovová replika modelu CZ SP-01 SHADOW urban grey vyráběná v licenci ASG. Pistole v šedém odstínu je opatřena originální ražbou s logem CZ (Česká Zbrojovka).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 790 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň na CO2 bombičky s velice silným systémem Blow Back. Celokovová replika modelu CZ SP-01 SHADOW urban grey vyráběná v licenci ASG. Pistole v šedém odstínu je opatřena originální ražbou s logem CZ (Česká Zbrojovka). Tato speciální modifikace CZ je využívána převážně pro terčovou a sportovní IPSC střelbu. Nabízená varianta je dodávaná s delší vnější hlavní, která je na konci opatřena závitem pro montáž tlumiče hluku výstřelu. S možností použití tlumiče souvisí i vyšší taktická mířidla, která jsou již osazena na horní části závěru. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem, stavitelným chodem spouště, oboustrannou pojistkou a funkčním záchytem závěru. Skvěle propracovaný ergonomický model se dále vyznačuje realisticky shodnou rozborkou, SA/DA spoušťovým ústrojím a všemi ostatními funkčními ovládacími prvky. RIS lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství a bodově zvýrazněná mířidla usnadní rychlejší zamíření. Součástí balení jsou i základní hledí a přední muška.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 110 mm
Délka zbraně 225 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,079 kg
Hnací plyn CO2
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 105 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 26 BB

Komentáře k produktu

30.07.2020 Zásobník

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, dá se tato zbraň koupit se zásobníkem na green gas, a ne na Co2, za stejnou cenu?

AirsoftGuns: Pistol lze koupit tak jak dodává výrobce.Takže s CO2 zásobníkem. Klasický zásobník na GreenGas lze dokoupit jako příslušenství.


Novinky a slevy emailem