Taktická vesta univerzální, TAN, ACM

Taktická vesta univerzální v pískovém provedení. Plně stavitelná vesta s velkým množstvím kapes, sumek a s možností konfigurace jejich rozložení. Součástí balení je i široký opasek a pistolové pouzdro s integrovanou sumkou na náhradní zásobník.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

990 Kč s DPH

Taktická vesta univerzální v pískovém provedení. Plně stavitelná vesta se zapínáním vpředu na zátěžový zip. Hladká záda z vyztužené síťoviny mají suchý zip a vazbu v systému Molle.

Na přední pravé straně je umístěné zdrsněné vyměkčení pro jistější zapření pažby při střelbě, univerzální kapsička s úchytem na pět brokových patron (14x10 cm, zapínání na suchý zip) a tři zásobníkové sumky (zapínání na suchý zip). Každá z těchto podlouhlých kapes umožňuje pojmout zásobník řady AK, vz. 58, 2x AR15/M16 a další.

Na levé přední straně je umístěna jedna univerzální kapsička (5,5x10 cm, zapínání na suchý zip). Sumky na dva zásobníky do útočné pušky a na dva do pistole jsou na odnímatelných panelech (suchý zip, popruhy). Lze je jednoduše zaměnit za pistolové pouzdro nebo dvě granátové sumky, které jsou také součástí balení. Tímto způsobem lze tedy vestu modifikovat dle konkrétních požadavků uživatele.

Na obou předních vnitřních stranách jsou skryté kapsy (zapínání na zip) vhodné pro doklady a další potřebné dokumenty. Na spodním okraji vesty je šest úchytů k provléknutí a fixaci opasku, který je součástí balení.
Barva, Kamufláž TAN

Komentáře k produktu

18.12.2016 Dotaz

Milan ŠpačekMilan Špaček
Dobrý den chci se zeptat zda se tato vesta hodí k maskovani woodland děkuji za váš názor

AirsoftGuns: Je to věc vkusu a názoru. Spousta reálných jednotek tuto barevnou kombinaci nosí, takže proč ne.

03.05.2014 Re: Arkas

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pouze pravy spodni dil pri pohledu na fotku lze oddelat. Sumka lze sundat a nahradit pistolovym pouzdrem. Vice viz popisek v detailu zbozi.

24.04.2014

ArkasArkas
Dají se sumky na vestě odendávat?

21.11.2013 Re: vesenta

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vesta bude dostupna pravdepodobne po novem roce. Predobjednavka je mozna, ale naskladneni nijak neurychli.

13.11.2013

vesentavesenta
kdy ji budete mít skladem ? bylo by možné ji objednat ?

18.03.2013 Re: Daemon4E

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vesta je plne nastavitelna. Dle Vaseho popisu nebude problem :)

16.03.2013 nastavení

Daemon4EDaemon4E
Na jakou postavu je tato vesta nebo je jen jeden typ vest a jsou dosti nastavitelné. Já jen že jsem tak trochu větší přes prsa :D a pas mám 37, pupek žádný :D Předem díky.

Avatar
Jakub Kocourek, 15. 07. 2016

Avatar
Daniel Koksa, 09. 11. 2016

Avatar
Miroslav Krupička, 08. 01. 2017

Novinky a slevy emailem