Steyr AUG A1 Military, gen. 2, OD, Jing Gong, JG0449A

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Military [AUG-2G, JG-0449A] v zelenošedé barvě od firmy Jing Gong.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

4 540 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu Steyr AUG A1 Military [AUG-2G, JG-0449A] v zelenošedé barvě od firmy Jing Gong. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního a pevného polymeru. Z kovu je vnější hlaveň s kompenzátorem na ústí, celá přední část s horním integrovaným puškohledem (zoom 1,5x) a kryt výhozného okénka. Poměr kovů a plastů je tedy obdobný jako u reálné palné předlohy. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Kovový zesílený mechabox ver. III obsahuje základní kovová kola, kluzná 7 mm ložiska (kov), kovový rotační vodič pružiny, mosazný válec, pružinu na úrovni M120, plastovou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i dobře řešená Hop-Up komora (plast) a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor MINI 8,4V/1100 mAh (malý konektor), plastový vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník na 330 BB (Hicap).

Nejnovější zbraně pod označením generace 2. nabízejí možnost uživatelské regulace výkonu. Speciální trn v mechaboxu umožňuje větší stlačení nebo povolení pružiny, a tímto se výkon mění zhruba v rozmezí 110-120 m/s. Regulace se provádí, po sundání gumové patky pažby, pomocí šroubování zasunutého imbus klíče (2,5 mm) do otvoru v zadní části mechaboxu.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 509 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 3,80 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Krátký zátěžový
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu kovový verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáře k produktu

05.06.2017 hodnocení

Jana GracelováJana Gracelová

Za ty peníze vydržela jednu akci, odpadlo oko na upevnění popruhu, přestala fungovat palba dávky, takže už střílí pouze jednotlivé rány a celkově je velmi chatrná. Přední držák se vyklá, brzy upadne taky. Chystám se reklamovat, jsem zvědavá, jestli bude reklamace uznaná. Rozhodně nedoporučuji kupovat.

AirsoftGuns: Vaše zkušenost se zbraní nás samozřejmě mrzí. AUGů od firmy JG se prodá poměrně dost a nedá se říci, že by byl tento model nějak více poruchový. Na druhou stranu si musíte uvědomit, že jde stále o jedno z nejlevnějších provedení zbraně tohoto typu. Určitě jej zašlete a na uvedené problémy se zaměříme. 


Avatar
Jiří Kumprecht, 11. 07. 2017

Po seřízení optiky imbusovým klíčem střílí jak má :)

Avatar
Josef Čada, 30. 05. 2018

Novinky a slevy emailem