RAVEN 6,01 mm hlaveň SW M24, AEG, 487 mm, PDI

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně Snow Wolf M24 - délka 487 mm. Pro použití této hlavně je nutné instalovat i kovový hop-up set pro SW M24 od firmy PDI, který využívá standardní AEG hop-up gumičky. Vybrání na hop-up gumičku a umístění drážek zámku hlavně umožňuje i bezproblémové použití v běžných AEG zbraních.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 390 Kč s DPH

Precizní ocelová 6,01 mm hlaveň PDI ze série RAVEN pro zbraně Snow Wolf M24 - délka 487 mm. Pro použití této hlavně je nutné instalovat i kovový Hop-Up set pro SW M24 od firmy PDI, který využívá standardní AEG Hop-Up gumičky. Vybrání na Hop-Up gumičku a umístění drážek zámku hlavně umožňuje i bezproblémové použití v běžných AEG zbraních.

Velice přesná a tvrdá hlaveň z oceli STKM13C. Ocelová hlaveň prošla speciální úpravou, která je i příčinou specifického tmavého zabarvení. Jde o přesné povrchové zušlechtění materiálu, které dodává finálnímu výrobku korozivzdornost a zároveň velmi vysokou tvrdost. Stejně jako nerezové hlavně PDI je i tato vyrobena technologii studeného kování, která se používá i na výrobu hlavní palných zbraní. Jedná se o přesnou japonskou výrobu s výrobní tolerancí +/- 0,007 mm.

Vnitřní přesná hlaveň je upgrade díl, který spolu s vhodnou Hop-Up gumičkou zásadně ovlivňuje přesnost a částečně i celkový výkon/dostřel zbraně. Čím menší vnitřní průměr, tím zákonitě dochází k lepšímu utěsnění kuličky. Zároveň jsou však kladeny vyšší nároky na pravidelné čištění a použití pouze kvalitního střeliva (např. kuličky BLS). V opačném případě může docházet ke snížení úsťové rychlosti nebo i k nechtěnému „přidušení“ celé zbraně. Při výběru hlavně neberte prosím v potaz pouze vnitřní průměr a co nejnižší cenu. Důležitým faktorem je i postup a způsob výroby, typ povrchové úpravy, materiál a samotná značka výrobce nebo i země původu.

Komentáře k produktu

11.01.2021 Kompatibilita

vit jaroikvit jaroik

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je tato hlaveň kompatibilní se zbraní cm 702?

AirsoftGuns: Bohužel nemáme ověřeno, ale osazení na hop-up bude u CM.702 pravděpodobně jiné.


08.06.2017 naskladnění

Petr PrášilPetr Prášil

dobrý den chtěl bych se zeptat kdy budete mít tyto hlavně na skladě ??

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližších měsících nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné alternativy.


14.10.2016 Kompatibilita

Roman BudaRoman Buda
Zdravím, je tato hlaveň vhodná pro CNC HOP UP komoru G36 , výrobce PRO WIN ???

AirsoftGuns:Hlaveň má osazení na komoru i gumičku typu AEG, takže použít půjde.

16.05.2016 Naskladnění

Jakub BezděkJakub Bezděk
Dobrý den, bude tato hlaveň naskladněna do konce června? Děkuji

AirsoftGuns: Zatím nemáme potvrzeno ani naskladnění u výrobce. Tento typ delší dobu nemají.

20.03.2016 Naskladnění

Lukáš SoukupLukáš Soukup
Dobrý den, počítáte v blízké době s naskladněním tohoto zboží? Kdy?

AirsoftGuns: Nejdřív během května.

21.12.2015 Zdravím

Jan NovákJan Novák
Chtěl jsem se zeptat či půjde do normalní manualní pušky M24 Snow wolf i stím hop upem a jestli bude estě přesahovat hlavěn nebo je to stejná dálka jako u original hlavně.Děkuji

AirsoftGuns: K montáži je nutná komora PDI i AEG gumička. Délka je základní, takže přesahovat nebude.

04.10.2015 Dostupnost

Zdeněk LukáčZdeněk Lukáč
Dobrý den, bude skladem?Děkuji

AirsoftGuns: Pokud do konce roku, tak to bude malý zázrak.

29.06.2015 kompatibilita

Matej MariašMatej Mariaš
Zdravím, mám doma zbraň kúpenú tu u vás: "Classic Custom M4A1 RIS, 150 m/s, AirsoftGuns [BY-051/BI-5181M]" a chcem do nej použiť túto hlaveň, ktorú plánujem vysunúť do 13cm dlhého tlmiča (takže dĺžka vyhovuje). Chcem sa spýtať, či je táto hlaveň kompatibilná s vnútornými dielmi zbrane. Za odpoveď ďakujem

AirsoftGuns: Na tuto délku hlavně by bylo vhodné instalovat "plný" válec M16 a vhodnou gumičku. Pak nebrání nic instalaci přesné a delší hlavně.

Avatar
Ondrej Vrablic, 19. 10. 2016

kvalita super ale hlaven je kratka mam iny model asi SW , budem musiet nejaku redukciu v predu dať.

Avatar
Jan Čihák, 21. 03. 2017

Novinky a slevy emailem