Puškohled EOS 4-16X44AOE II, podsvícení, černý, T-Eagle
Puškohled s proměnlivým zoomem 4-16x značky T-Eagle. Celokovová odolná optika populární série EOS s průměrem vstupní čočky 44 mm je opatřena nízkými věžičkami s možností přesného a rychlého nastavení.
Skladem > 5 ks 18.05.2026 u vás doma. (Více informací)
Nákupem tohoto produktu získáte 16 kreditů.
Více informací
Puškohled s proměnlivým zoomem 4-16x značky T-Eagle. Celokovová odolná optika populární série EOS s průměrem vstupní čočky 44 mm je opatřena nízkými věžičkami s možností přesného a rychlého nastavení. Model je proveden v druhé ohniskové rovině (SFP) s propracovanou drátkovou osnovou. Tento zaměřovač má i možnost červeného/zeleného podsvícení záměrného kříže (5+5 intenzit). Nabízí dioptrickou korekci, uživatelské nastavení paralaxy a vyznačuje se zvětšenou výstupní čočkou pro lepší a pohodlnější míření. Součástí balení jsou výklopné plastové krytky a prodlužující nástavec/stínítko o délce 65 mm.
Technická data
Označení modelu: EOS 4-16X44AOE II
Zvětšení: 4X-16X
Průměr objektivu: 44mm
Průměr okuláru: 32mm
Průměr tubusu: 30mm
Délka: 340mm
Šířka: 64mm
Výška: 50mm