PTW M4A1 MAX 2013, M150, Ambidextrous, Ultimate Challenge Kit, Systema

Profesionální elektrická airsoftová zbraň PTW. Nejnovější replika modelu M4A1 MAX 2013 (M150) Ambidextrous od firmy Systema dodávaná v nesloženém stavu. Výrobce tento set značí jako Ultimate Challenge Kit, což je v podstatě výzva pro každého zkušeného technika nebo člověka, který si chce svojí zbraň poskládat sám a to pěkně šroubek po šroubku. V případě, že si na složení Kitu sami netroufáte, můžete využít služeb našeho servisu. Cena za složení, potřebné úpravy a kompletní otestování se pohybuje okolo 3000 Kč. Náš odborný servis disponuje velkým množstvím náhradních dílů a hlavně mnohaletými zkušenostmi z praxe, takže není problém se záručním i pozáručním servisem tohoto méně známého řešení PTW.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

37 390 Kč s DPH

Profesionální elektrická airsoftová zbraň PTW. Nejnovější replika modelu M4A1 MAX 2013 (M150) Ambidextrous od firmy Systema dodávaná v nesloženém stavu. Výrobce tento set značí jako Ultimate Challenge Kit, což je v podstatě výzva pro každého zkušeného technika nebo člověka, který si chce svojí zbraň poskládat sám a to pěkně šroubek po šroubku. Profesionální tréninkové modely (PTW) jsou vyráběné Japonskou firmou Systema a jsou primárně určené na výcvik vojenských a policejních složek. Obsahují naprosto revoluční systém střelby, který představuje bezkonkurenční špičku na trhu a to jak ve výkonu, tak i ve spolehlivosti a životnosti. Zbraň je v základu dodávaná se zesíleným setem válce M150, který je kompletně zhotovený z nerezové oceli. Další inovací je nový typ přesné hlavně 6,04 mm s odstupňovaným zahrdlením, pro dosažení ještě větší přesnosti. Všechny použité materiály jsou kombinací oceli, hliníkových slitin a pevných ABS plastů. Zbraň má systém reálné rozborky a je tedy otázkou několika málo vteřin, než se vymění základní válec M150 za slabší M130, M110 nebo M90. Tímto způsobem tedy nemusíte zbytečně ohrožovat svoje protihráče při střelbě na krátké vzdálenosti. Celý systém PTW si zakládá zejména na reálných rozměrech a hmotnostech ve srovnání s imitovanou palnou zbraní, takže i proto je spousta vnějších dílů plně zaměnitelných.

Systém PTW je naprosto odlišný od běžných AEG zbraní. Nejnovější modely MAX 2012 - 2013 (M150), které zde nabízíme, se od starších verzí liší především kompletně nerezovým válcem, ještě silnějším motorem, vnitřní přesnou hlavní a jiným typem elektroniky. Ambidextrous v názvu znamená, že jde o typ s oboustraným přepínačem střelby. Model 2013 je vybaven zásuvnou pažbou typu Bushmaster a li-pol akumulátor se vkládá do kovové trubice pažby. Dále jsou verze 2012 - 2013 dodávané s vnějšími taktickými doplňky od firmy MAGPUL, které jsou vyrobené z pevného černého polymeru. Jde o prostornější lučík MOE a zadní sklopné mířidlo MBUS. Tyto Challenge Kity jsou po kompletaci plnohodnotné PTW zbraně. Jediný rozdíl oproti "složeným verzím" je absence jakékoli ražby na těle zbraně. Povrch je tedy holý bez laserem vypálených nápisu Systema, popisků u přepínače režimu střelby a bez unikátního sériového čísla. V případě, že si na složení Kitu sami netroufáte, můžete využít služeb našeho servisu. Cena za složení, potřebné úpravy a kompletní otestování se pohybuje okolo 3000 Kč. Náš odborný servis disponuje velkým množstvím náhradních dílů a hlavně mnohaletými zkušenostmi z praxe, takže není problém se záručním i pozáručním servisem tohoto méně známého řešení PTW.

Dočasná možnost využití dekorační slevy 10%. Pokud máte zájem nakoupit toto zboží s omezenou zárukou na statické a dekorační použití, tak před odesláním objednávky napište do poznámky slovo - DEKORACE. Poté Vám bude při fakturaci objednávky cena tohoto výrobku snížena o 10%. Nabídka je časově omezena.

- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 380 mm
Délka zbraně 780/865
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,3 kg
Konektor T-Dean Middle
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru NEW 7511
Úsťová rychlost naměřená 160 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 150 m/s
Varianta motoru PTW
Verze mechaboxu Planetary Gear Box
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 120 BB

Komentáře k produktu

05.08.2021 nabijecka

petr pustejovskypetr pustejovsky

zdravim jak funguje nabijeni a vlozeni baterky do zbrane? baterka se vklada do pazby ? dekuju a jak dlouho vydrzi priblizne?

AirsoftGuns: Akumulátor se vkládá do trubice pažby. Doporučený typ vydrží cca 1000ran na jedno nabití. Určitě je vhodné mit jednu baterii rezervní. Li-pol se nabijí příslušným typem nabíječky.


Novinky a slevy emailem