Nerezový set válce PTW, M110, Systema

Set válce pro PTW zbraně M16/M4 od firmy Systema s pružinou M110. Oproti předchozí verzi, která byla z hliníku s eloxovou úpravou (48g), je tento nový válec celý vyroben z nerezové oceli SUS304 (84g). Změna materiálu má za následek hlavně větší pevnost, kluznost a odolnost proti oděru.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 690 Kč s DPH

Set válce pro PTW zbraně M16/M4 od firmy Systema s pružinou M110. Oproti předchozí verzi, která byla z hliníku s eloxovou úpravou (48g), je tento nový válec celý vyroben z nerezové oceli SUS304 (84g). Změna materiálu má za následek hlavně větší pevnost, kluznost a odolnost proti oděru. Jinak jsou všechny ostatní vnitřní zátěžové i výkonové díly naprosto stejné. Výrobce provedl tuto změnu také z důvodu, že když se při neopatrném přebíjení dostala kulička do prostoru mezi válec a zásobník, tak v tomto místě po následném doražení zásobníku mohl vzniknout malý důlek v měkčí stěně staršího hliníkového válce.

Komentáře k produktu

24.10.2017 Otázka

Tadeáš KalinaTadeáš Kalina

Nikdy jsem to to neviděl a zajímalo by mě co to je protože to vypadá jako uzavřený píst ve válci pro elektrické zbraně

AirsoftGuns: Je to tak, je to celá horní část (píst, hlavy, tryska, vodič, pružina, válec). Systém zbraní PTW umožňuje realistickou rozborku a výměnu celého válce za typ s jiným výkonem.


Novinky a slevy emailem