PTW M4A1 MAX 2012, M150, Crane, Ultimate Challenge Kit, Systema

Profesionální elektrická airsoftová zbraň PTW. Nejnovější replika modelu M4A1 MAX 2012 (M150) Crane od firmy Systema dodávaná v nesloženém stavu. Výrobce tento set značí jako Ultimate Challenge Kit, což je v podstatě výzva pro každého zkušeného technika nebo člověka, který si chce svojí zbraň poskládat sám a to pěkně šroubek po šroubku. V případě, že si na složení Kitu sami netroufáte, můžete využít služeb našeho servisu. Cena za složení, potřebné úpravy a kompletní otestování se pohybuje okolo 3000 Kč. Náš odborný servis disponuje velkým množstvím náhradních dílů a hlavně mnohaletými zkušenostmi z praxe, takže není problém se záručním i pozáručním servisem tohoto méně známého řešení PTW.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

35 990 Kč s DPH

Profesionální elektrická airsoftová zbraň PTW. Nejnovější replika modelu M4A1 MAX 2012 (M150) Crane od firmy Systema dodávaná v nesloženém stavu. Výrobce tento set značí jako Ultimate Challenge Kit, což je v podstatě výzva pro každého zkušeného technika nebo člověka, který si chce svojí zbraň poskládat sám a to pěkně šroubek po šroubku. Profesionální tréninkové modely (PTW) jsou vyráběné Japonskou firmou Systema a jsou primárně určené na výcvik vojenských a policejních složek. Obsahují naprosto revoluční systém střelby, který představuje bezkonkurenční špičku na trhu a to jak ve výkonu, tak i ve spolehlivosti a životnosti. Zbraň je v základu dodávaná se zesíleným setem válce M150, který je kompletně zhotovený z nerezové oceli. Další inovací je nový typ přesné hlavně 6,04 mm s odstupňovaným zahrdlením, pro dosažení ještě větší přesnosti. Všechny použité materiály jsou kombinací oceli, hliníkových slitin a pevných ABS plastů. Zbraň má systém reálné rozborky a je tedy otázkou několika málo vteřin, než se vymění základní válec M150 za slabší M130, M110 nebo M90. Tímto způsobem tedy nemusíte zbytečně ohrožovat svoje protihráče při střelbě na krátké vzdálenosti. Celý systém PTW si zakládá zejména na reálných rozměrech a hmotnostech ve srovnání s imitovanou palnou zbraní, takže i proto je spousta vnějších dílů plně zaměnitelných.

Systém PTW je naprosto odlišný od běžných AEG zbraní. Nejnovější modely MAX 2012 - 2013 (M150), které zde nabízíme, se od starších verzí liší především kompletně nerezovým válcem, ještě silnějším motorem, vnitřní přesnou hlavní a jiným typem elektroniky. Model 2012 je vybaven zásuvnou pažbou typu Crane stock. Li-pol akumulátor se vkládá do pažby jako takové, takže je možné využít většího prostoru pro uložení výkonnějšího akumulátoru, což je určitá výhoda oproti verzi 2013 s pažbou typu Bushmaster. Modely 2012 - 2013 jsou dále dodávané s vnějšími taktickými doplňky od firmy MAGPUL, které jsou vyrobené z pevného černého polymeru. Jde o prostornější lučík MOE a zadní sklopné mířidlo MBUS. Tyto Challenge Kity jsou po kompletaci plnohodnotné PTW zbraně. Jediný rozdíl oproti "složeným verzím" je absence jakékoli ražby na těle zbraně. Povrch je tedy holý bez laserem vypálených nápisu Systema, popisků u přepínače režimu střelby a bez unikátního sériového čísla. V případě, že si na složení Kitu sami netroufáte, můžete využít služeb našeho servisu. Cena za složení, potřebné úpravy a kompletní otestování se pohybuje okolo 3000 Kč. Náš odborný servis disponuje velkým množstvím náhradních dílů a hlavně mnohaletými zkušenostmi z praxe, takže není problém se záručním i pozáručním servisem tohoto méně známého řešení PTW.

Dočasná možnost využití dekorační slevy 10%. Pokud máte zájem nakoupit toto zboží s omezenou zárukou na statické a dekorační použití, tak před odesláním objednávky napište do poznámky slovo - DEKORACE. Poté Vám bude při fakturaci objednávky cena tohoto výrobku snížena o 10%. Nabídka je časově omezena.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 380 mm
Délka zbraně 808/908 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 3,3 kg
Konektor T-Dean Middle
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru NEW 7511
Úsťová rychlost naměřená 160 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 150 m/s
Varianta motoru PTW
Verze mechaboxu Planetary Gear Box
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 120 BB

Komentáře k produktu

10.02.2014 Re: mich55

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Uchyt z beznych AEG pouzit bohuzel nelze. Na toto misto nemame momentalne vhodny produkt.

08.02.2014

mich55mich55
Chtel bych ho umístit mezi telo a pazbu,tam jak je ten zavit,myslite ze by tam sel tady tento-Úchyt na popruh M4A1 (kruhový) - ocelový od CA? diky

07.02.2014 Re: mich55

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zalezi kam a jak chcete popruh pridelat.

06.02.2014 dotaz

mich55mich55
Zdravim, chtel bych se zeptat jaky uchyt na takticky popruh pro moje PTW bude pasovat?diky za odpoved

Novinky a slevy emailem