Nosič plátů MPS, woodland, ACM

Nosič plátů MPS v maskovacím vzoru woodland. Plně stavitelná vesta, která umožňuje použití neprůstřelných plátů SAPI. Celá vesta je osazená vazbou v systému Molle, která umožňuje libovolné rozložení všech kapes dle konkrétních požadavků uživatele.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 180 Kč s DPH

Nosič plátů MPS v maskovacím vzoru Woodland. Plně stavitelná vesta, která umožňuje použití neprůstřelných plátů SAPI. Celý nosič je osazen vazbou v systému Molle, která umožňuje libovolné rozložení všech kapes dle konkrétních požadavků uživatele. Vesta je dodávána se třemi zásobníkovými sumkami (zapínání na suchý zip), s panelem se suchým zipem a sumkou na pistolový zásobník, s větší univerzální sumku (zapínání na dvojcestný zip) a se sumku určenou pro umístění radiostanice. Každá z podlouhlých zásobníkových sumek umožňuje pojmout zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších. Vyrobeno z nylonu 600D.
Barva, Kamufláž Woodland

Komentáře k produktu

25.02.2017 Dostupnost

Renata KukováRenata Kuková

Dobrý den jen se chci zeptat kdy tato vesta bude opět dostupná. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: V nejbližších měsících skladem nebude.


19.08.2016 Nosič plátů MPS, woodland, ACM

Leona HlaváčkováLeona Hlaváčková
chci se zeptat bude mi ta vesta když mam 150 cm?? děkuju za odpověd.

AirsoftGuns:Vesta je vcelku dobře stavitelná, takže věříme že by mohla. Malá určitě nebude, je určena na dospělou postavu.

23.05.2016 Velikost zásobníku

Adam KubecAdam Kubec
Chci se zeptat, jestli se vejde do zásobníkové sumky u této taktické vesty zasobnik-m4-m16-hi-cap-long-500ran

AirsoftGuns: Zásobník neznáme, ale do sumky pravděpodobně půjde. Bude však problém ho skrz větší délku zapnout/zajistit.

11.10.2015 Dotaz

Ondřej DobešOndřej Dobeš
Mohl bych se zeptat kolik zásobníků na m4a4 se vejde do sumek ?

AirsoftGuns: Pohodlně jeden kus zásobníku do každé zásobníkové sumky. V některých případech u plechových zásobníků M4 lze vměstnat 2 ks do jedné, ale jsou tam pak opravdu na fest a není pak možné jejich rychlé přebijení.

24.09.2015 Naskladnění

Roman BednářRoman Bednář
Dobrý den mužu se zeptat kdy dojte k naskladnení..?

AirsoftGuns: Naskladnění očekáváme za 2-3 týdny.

28.06.2015 Naskladnění

Roman DřevíkovskyRoman Dřevíkovsky
Kdy by mělo dojít k naskladnění?

AirsoftGuns: Nejdříve v září 2015.

05.05.2015 Ochrana

Jan LiškaJan Liška
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli to chrání nebo zpomaluje airsoftovou kuličku, nebo je třeba dokupovat pláty. Budu rád za odpověd.

AirsoftGuns: Přes vestu kulička určitě neprojde a dojde i k ochraně před bolestivým zásahem (dle konkrétního výkonu zbraně).

05.05.2015 Ochrana

Jan LiškaJan Liška
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má tato vesta balistickou ochranu. Předem díky za odpověd.

AirsoftGuns: Uvnitř vesty nejsou žádné neprůstřelné pláty.

Avatar
Matuš Gurčik, 07. 02. 2015

Avatar
Marian Chapčák, 10. 04. 2015

Výborná cena a to hlavně vzhledem k tomu, že samotné sumky na SA58 jsou velmi drahé. Pěkná kompaktní vesta, která umožňuje nést balistické pláty. Nevýhodou je, že je poměrně malá. Vážím 98kg a nemám žádný velký pupek spíš sportovní postava, ale vestu musím mít povolenou na maximum. Dále doufám, že guma na zádech, která spojuje obě bočnice se nevytahá a nepozbyde tak na účinnosti. V každém případě sumky lze použít na jakoukoli molle vestu takže i kdyby za cenu sumek, ale veřím, že vše bude v pohodě.

Novinky a slevy emailem