MAC-10 AEP, tlumič, Jing Gong, JG0452

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MAC-10 [JG-0452] s plastovým tělem od firmy Jing Gong. Tento kompaktní a realistický AEP samopal s kovovým kompenzátorem je dodávaný s robustním tlumičem hluku výstřelu.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 480 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MAC-10 [JG-0452] s plastovým tělem od firmy Jing Gong. Tento kompaktní a realistický AEP samopal s kovovým kompenzátorem je dodávaný s robustním tlumičem hluku výstřelu. Výsuvná pažba s lyžinami z kovu je na konci opatřena sklopnou drátovou ramení opěrkou. Zbraň má regulovatelný Hop-Up ve výhozném okénku na pravé straně těla zbraně. Součástí balení je trafo-nabíječka, akumulátor 7,2V/450 mAh (AEP MINI) a vysokokapacitní točný zásobník na 400 BB (Hicap) z kovu. Vzhledem k systému AEP a výrobní ceně tohoto airsoft modelu není možné počítat s příliš dlouhou životností nebo možností upgrade.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 150 mm
Délka zbraně 300/535 mm, +285 mm tlumič
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor po nutné úpravě AEP Rhino Li-Pol 7,4V/360 mAh (20C)
Hmotnost zbraně 1,70 kg
Konektor AEP integrovaný
Ložiska 6 mm, kluzná, nylon
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru AEP
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Varianta motoru AEP
Verze mechaboxu AEP
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 400 BB

Komentáře k produktu

14.12.2017 Ještě jeden dotaz

Filip BanášFilip Banáš

Ještě mám jednu otázku: v příslušenství máte uvedený jako možný vnější "upgrade" zbraně li-pol akumulátor (a nabíječku s alarmem samozřejmě). Zajímalo by mě, jak velké je při používání li-polky riziko přehřátí motorku nebo utržení nějakého ozubeného kolečka a podobně, zejména při střílení dávkou?

AirsoftGuns: Se silnější li-pol je větší kadence a logicky i opotřebení. Při vystřílení několik desítek ran v rychlém sledu za sebou je dobré nechat motorek odpočinout/vychladit. S ohledem na vnitřni kontrukci a velikost dílů není MAC-10 předurčen jako kulomet :)


13.12.2017 Možnosti zbraně

Filip BanášFilip Banáš

Dobrý den, rád bych věděl, do jaké míry je tahle zbraň schopná nahradit klasické AEG, řekněme nějakou CYMA do 3000 KČ (cca obdobná cena). Jistě, jsou zde menší (=praktičtější) rozměry na úkor síly, dostřelu a přesnosti, na druhou stranu, pokud by se se zbraní střílelo s li-pol variantou akumulátoru, byla by konkurenceschopná na malých a středních akcích? Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Hlavní výhodou AEP je menší rozměr zbraně. S kategorie AEP střílí opravdu pěkně a má i větší výkon, než běžné pistole. Ovšem klasické AEG bude mít vždy větší výkon/dostřel, více místa na akumulátor a hlavně dostupnější díly i příslušenství.


27.09.2017 Reference

Marek FüllMarek Füll

Zakoupeno, odzkoušeno, spokojenost. Úsťová rychlost skutečně 83-88m/s (0.20g BB). Podává spolehlivě. Doporučuji nejprve řádně odmastit hop-up, ale i potom není hop efekt zcela konzistentní. Pěkně zpracované, relativně slušné materiály. Přesnost a dostřel na AEP spíš nadstandardní. Lze relativně snadno předělat (nevratně) na LiPo7.4V/860mAh a po oželení pojistky lze zabudovat i micro-mosfet. Žádný další upgrade nepřipadá v úvahu - díly se nedělají. Dá se sehnat pouze celý náhradní gearbox. Delší hlaveň nelze - objem válce je příliš malý. Zásobníky se sehnat dají v pohodě. RIS montáže neexistují, ale trošku šikovný zámečník si poradí i bez zásahu do těla zbraně. Celkově hodnotím jako slušný kousek pro někoho, kdo hledá lehké kropítko na dvorek, nebo do malých budov.

AirsoftGuns: Děkujeme za malou recenzi a těší nás, že jste se zakoupeným zbožím spokojený.


05.07.2017 dotaz

Dominik ŠípekDominik Šípek

chtěl bych se zeptat jak daleko to dostřelí maximálně. vim je tam udáváný dostřel 45m ale to neni maximální dostřel. navíc mam ještě jeden dotaz a to kolik tak cca kuliček vydrží lipol 360mAh baterie plně nabitá která by se tam mohla dokoupit děkuji

AirsoftGuns: Pokud se bavíme o nepřirozeném nahopování nebo balistické střelbě, tak se uvedený dostřel může o několik metrů ještě prodloužit. Plně nabitá Li-pol vydrží na cca 800-1000 ran.


14.04.2017 Naskladnění

Michaela HoláMichaela Holá

Dobrý den chtěla bych se zeptat pokud tuto zbraň budete naskladňovat dlouhodobě. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Pokud bude u dodavatele skladem, tak není důvod jí nenaskladnit.


Avatar
Jan Paricka, 20. 01. 2018

fungoval 5 minut

Novinky a slevy emailem