M24 SWS, OD, dvojnožka, optika, Well, MB4405D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 SWS [MB4405D] s plastovým pažbením v olivově zelené barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem > 5 ks 06.12.2022 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 860 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 39 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu M24 SWS [MB4405D] s plastovým pažbením v olivově zelené barvě, integrovanou RIS lištou na horní části kovového pouzdra závěru a individuálně nastavitelnou délkou pažby. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně již na první pohled zaujme specifickým kompenzátorem. Puška je dále již v základu opatřena dvěma úchyty na přidělání nosného popruhu a krátkou RIS lištou na spodní straně předpažbí. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, dvoubodový popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 30 kuliček.

Díky podobnému technickému řešení jako známe u pušek L96 AWS je i zde docíleno uložení schránkového zásobníku na reálném místě přímo pod závěrem. Tato puška je tedy opatřena obdobným podavačem s dopravníkem, který kuličku zavede od zásobníku až do Hop-Up komory. Zbraň je samozřejmě vybavena regulovatelným Hop-Up systémem, který je snadno dostupný na spodní straně předpažbí.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1180 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,80 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

21.08.2016 upgrade

Marcela BuryanováMarcela Buryanová
Dobrý den je tato zbraň vhodná na upgrade m190? po příklade m160.

AirsoftGuns:Vhodné díly na takovou konfiguraci bohužel nemáme.

Novinky a slevy emailem