M15 DEVIL, Carbine 9,5 Inch, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M15 z Pro-line série zbraní DEVIL, které jsou vyráběné v licenci distributora ASG. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 340 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M15 z Pro-line série zbraní DEVIL, které jsou vyráběné v licenci distributora ASG. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo. Zesílená horní polovina je navíc opatřena funkčním táhlem závěru a záslepkou výhozného okénka, ve kterém je přístupné kolečko pro snadnou regulaci Hop-Up. Spodní polovina těla má laserem vypálené logo na zásobníkové šachtě a unikátní sériové číslo na lučíku. Celé tělo a vnitřní mechabox zbraní DEVIL umožňuje díky promyšlené konstrukci rychlejší a snadnou výměnu pružiny. K tomuto je nutná demontáž pažby, trubice a následné vyndání vodiče pružiny. Zbraň vycházející ze známého a rozšířeného modelu konstrukce M4 je osazena zdrsněnou pažbičkou typu HK416 a taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (6 poloh nastavení), do které se vkládá akumulátor.

Tato verze označovaná jako Carbine je dodávaná s moderním 9 palcovým free float předpažbím typu Daniel Defence Lite. Pevné RIS umožňuje použití libovolného taktického příslušenství. Horní lišta na těle, z důvodu absence jakýchkoliv mechanických mířidel, přímo nabízí montáž zaměřovače typu kolimátor nebo puškohledu s přiblížením. Ústí 9,5 palcové vnější hlavně je osazené specifickým zubatým kompenzátorem se stranovým vykrojením.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s ložiskem, precizní kuličková 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovovou hlavu válce, kovovou hlavu pístu, kovovou trysku podavače a polykarbonátový píst s kovovými zuby. Celý tento popisek i méně zkušenému airsofťákovi napoví, že zbraně série DEVIL obsahují již v základním/továrním provedení nadstandardní množství kovových dílů. Další pomyslnou třešničkou na tomto ďábelském stroji je i nízkoodporová kabeláž s příměsí stříbra. Součástí balení je navíc slabší pružina M90 a plechový vysokokapacitní zásobník na 300 BB (Hicap).- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 282 mm
Délka zbraně 700/785 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,43 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 125 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

10.09.2019 taktická rukojeť

Jakub čechJakub čech

dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli jde na tuto zbraň přidělat tato taktická rukojeť http://www.airsoftguns.cz/takticka-rukojet-ris-tangodown-cerna-acm

AirsoftGuns: Ano je to možné. Lze použit libovolnou rukojeť s upevněním na RIS lištu.


03.03.2019 Rifle Sling

Jan KrbečekJan Krbeček

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je na tuto pušku možné připevnit rifle sling. Předem děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Určitě ano.


14.10.2018 Mechabox

Radek ŠudaRadek Šuda

Zdravím chtěl bych se zeptat zda se sem vejde tento mechabox http://www.airsoftguns.cz/zesileny-cnc-8-mm-mechabox-v-2-qsc-shs Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Ano, mechabox ver. 2 se dá instalovat i do této zbraně značky DEVIL.


11.05.2016 Moznosti upgradu

Honza VancikHonza Vancik
Dobry den, Chtel bych se Vas zeptat, jestli je tato zbran vysoce upgradovatelna. Asi to nebudu delat hned, ze zacatku, ale chtel bych tam hodit silnejsi spring (napr 140) a mosfet, vzhledem k tomu, ze to ma vysokozatezovi motor, tak by to mohl zvladnout takovy spring ne ? Diky, Honza Vancik

AirsoftGuns: Zatím nemáme ověřenou výdrž či vhodnost stávajících dílů na silnější pružině. Nějaká možnost upgrade je vždy.

Novinky a slevy emailem