B&T MP5SD5, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu B&T MP5SD5 od firmy Classic Army.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 390 Kč s DPH

Německá zbrojovka Heckler&Koch vyrábí široký sortiment pušek, samopalů, kulometů a odstřelovacích pušek. Zajímavostí je, že u většiny typů používá proslulý uzamykací systém s válečky a hlaveň s polygonálním vývrtem (hlaveň nemá klasické drážky, ale mnohostěn se spirálovým stoupáním). Samopaly série MP5 jsou vyráběny v mnoha různých provedeních. Pro nízkou hmotnost a malý rozměr nacházejí uplatnění především u speciálních policejních jednotek.

Tento celokovový model je vyráběný firmou Classic Army a nese označení Švýcarské zbrojovky Brügger&Thomet (B&T), která je jedním z nejvýznamnějších licenčních obchodníků firmy Heckler&Koch. Zbraň obsahuje zesílený mechabox verze 2., High Speed & High Torque motor, kovovou Hop-Up komoru, nový typ těla s funkčním výhozným okénkem, pevnou pažbu pro uložení velkého akumulátoru a tlumič. Zbraň má nový typ přepínače střelby a umožňuje pohodlnější a rychlejší regulaci hopu. Model pochází z poslední série CA, která má výrazně kvalitnější zpracování kovového těla i vnitřních dílů (kola, píst, hlavu pístu, kovový vodič pružiny atd.). Každá zbraň je opatřena logem B&T a unikátním sériovým číslem.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 229 mm
Délka zbraně 778 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Large (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,925 kg
Konektor Tamiya Large
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 48 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru High Speed & High Torque
Úsťová rychlost udaná výrobcem 95 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 200 BB

Komentáře k produktu

16.09.2013 Re: GunStoler

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud neni uvedeno v nazvu nebo v popisku, tak blowback zbran nema. U AEG zbrani je to vice esteticka vec, nez neco co by melo nejakou vyhodu a nebo ucel. V podstate jde o pohyb "zavedu" ve vyhoznem okenku. Berte v potaz, ze cely zaver natahuje motorek pres kola a pist, ktery mimo jine stlacuje pruzinu. V pripade silnejsiho upgrade se blow back v 99% stejne odstranuje.

16.09.2013

GunStolerGunStoler
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má tato zbraň blowback? děkuji

25.06.2012 Re: Wirsh

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Na M120 neni teoreticky nutne nic. Je vsak dobre pro lepsi funkci a vykon vymenit napr. hlavu pist, MOS FET + kabelaz, vodic pruziny s loziskem. Navrh upgradu Vam zasleme emailem.

23.06.2012

WirshWirsh
Dobrý den,chci se zeptat kolik by tak stál upgrade do tohohle mazlika:)mam ji doma taky classic army ale ne od vas jenom kolik by u vas vysel upgradek 120 pruzina novej motor pretesnit novou hop gumicku a vse co byste uznali za vhodne na kolik by to vyšlo?

17.04.2012 Re: animaSTAR

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
To je optimalni volba.

17.04.2012 aku

animaSTARanimaSTAR
Dobrý den, šla by do základu použít bez problému tento Akumulátor VB Large 8,4V/1800 mAh ? Děkuji za odpověď.

06.09.2011 Re: myrox

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Cena by byla necelych 9 tisic. Rozpis dilu viz Vas email.

05.09.2011

myroxmyrox
vite s gumickou vysledku nedosahuji neb tuto zbran nevlastnim :-) vetsi upgrade by byl urcite fajn ale ja do zbrane nechci vrazit vic nez 8 litru a tak nechci vraze do zbrane vic nez musim ale kolik by stál dohromady to co jsem uvedl já + to co jste uvedli vy + cena za montáž ale vy jste profíci ne já takže bych asi dal i na vás

Novinky a slevy emailem