• Novinka

Colt M1911, Black, RIS, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu Colt M1911 RIS od firmy WE. Známý model služební pistole, který je v ostrém provedení a různých modernizacích stále zaveden ve výzbroji US ARMY.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 440 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu Colt M1911 RIS od firmy WE. Známý model služební pistole, který je v ostrém provedení a různých modernizacích stále zaveden ve výzbroji US ARMY. Pistole pro civilní trh je často označovaná jako Government. Oba tyto full-size modely jsou proslulé stejnou ráží .45 ACP v jednořadém zásobníku. Airsoftová replika toto plně zachovává, takže zásobník je taktéž realisticky úzký a jednořadý - ovšem na 6 mm plastové kuličky. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru, pojistku závěru a funkční dlaňovou/úchopovou pojistku na rukojeti. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněné střenky na povrchu pažbičky. Kovová lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství. Závěr je osazený mířidly typu NOVAKs, které mají bíle zvýrazněné body pro rychlejší a pohodlnější zamíření.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 115 mm
Délka zbraně 220 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,92 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 16 BB

Komentáře k produktu

02.02.2021 Dostupnost

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, kdy bude skladem?

AirsoftGuns: WE zboží bude nejdřív za několik měsíců. V případě vážného zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás bude informovat do emailu.


30.07.2020 Dotaz

Filip KnotekFilip Knotek

Mate pros zbran dlasi zasobniky? prosim link

AirsoftGuns: Pro tyto pistole náhradní zásobníky nemáme v nabídce.


30.07.2020 Dotaz

Filip KnotekFilip Knotek

Je lepsi do zbrane Plyn Predator Vertex Gas, Abbey nebo Plyn Brut Sniper Gas, Abbey ?

AirsoftGuns: Silnější je Brut, pro běžné použití je ideální Ultrair od ASG.


Avatar
Daniela Martinkova Čermaková, 01. 06. 2020

Novinky a slevy emailem