• Novinka

Colt M1911, Black, RIS, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu Colt M1911 RIS od firmy WE. Známý model služební pistole, který je v ostrém provedení a různých modernizacích stále zaveden ve výzbroji US ARMY.

Skladem 1-3 ks 30.09.2020 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 440 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 24 kreditů.

Více informací

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu Colt M1911 RIS od firmy WE. Známý model služební pistole, který je v ostrém provedení a různých modernizacích stále zaveden ve výzbroji US ARMY. Pistole pro civilní trh je často označovaná jako Government. Oba tyto full-size modely jsou proslulé stejnou ráží .45 ACP v jednořadém zásobníku. Airsoftová replika toto plně zachovává, takže zásobník je taktéž realisticky úzký a jednořadý - ovšem na 6 mm plastové kuličky. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru, pojistku závěru a funkční dlaňovou/úchopovou pojistku na rukojeti. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněné střenky na povrchu pažbičky. Kovová lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství. Závěr je osazený mířidly typu NOVAKs, které mají bíle zvýrazněné body pro rychlejší a pohodlnější zamíření.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 115 mm
Délka zbraně 220 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,92 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 16 BB

Komentáře k produktu

30.07.2020 Dotaz

Filip KnotekFilip Knotek

Mate pros zbran dlasi zasobniky? prosim link

AirsoftGuns: Pro tyto pistole náhradní zásobníky nemáme v nabídce.


30.07.2020 Dotaz

Filip KnotekFilip Knotek

Je lepsi do zbrane Plyn Predator Vertex Gas, Abbey nebo Plyn Brut Sniper Gas, Abbey ?

AirsoftGuns: Silnější je Brut, pro běžné použití je ideální Ultrair od ASG.


Avatar
Daniela Martinkova Čermaková, 01. 06. 2020

Novinky a slevy emailem