M15 DEVIL, Close Combat 7 Inch, ASG

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M15 z Pro-line série zbraní DEVIL, které jsou vyráběné v licenci distributora ASG. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 280 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M15 z Pro-line série zbraní DEVIL, které jsou vyráběné v licenci distributora ASG. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo. Zesílená horní polovina je navíc opatřena funkčním táhlem závěru a záslepkou výhozného okénka, ve kterém je přístupné kolečko pro snadnou regulaci Hop-Up. Spodní polovina těla má laserem vypálené logo na zásobníkové šachtě a unikátní sériové číslo na lučíku. Celé tělo a vnitřní mechabox zbraní DEVIL umožňuje díky promyšlené konstrukci rychlejší a snadnou výměnu pružiny. K tomuto je nutná demontáž pažby, trubice a následné vyndání vodiče pružiny. Zbraň vycházející ze známého a rozšířeného modelu konstrukce M4 je osazena zdrsněnou pažbičkou typu HK416 a taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (6 poloh nastavení), do které se vkládá akumulátor.

Tato verze označovaná jako Close Combat je dodávaná s moderním 7 palcovým free float předpažbím typu Daniel Defence Lite. Pevné RIS umožňuje použití libovolného taktického příslušenství. Horní lišta na těle je opatřena dvojicí sklopných kovových mířidle, ale i přesto se nabízí montáž zaměřovače typu kolimátor nebo puškohledu s přiblížením. Ústí vnější hlavně je osazené specifickým zubatým kompenzátorem se stranovým vykrojením.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, QD vodič pružiny s ložiskem, precizní kuličková 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovovou hlavu válce, kovovou hlavu pístu, kovovou trysku podavače a polykarbonátový píst s kovovými zuby. Celý tento popisek i méně zkušenému airsofťákovi napoví, že zbraně série DEVIL obsahují již v základním/továrním provedení nadstandardní množství kovových dílů. Další pomyslnou třešničkou na tomto ďábelském stroji je i nízkoodporová kabeláž s příměsí stříbra. Součástí balení je navíc slabší pružina M90 a plechový vysokokapacitní zásobník na 300 BB (Hicap).- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 200 mm
Délka zbraně 646/731 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,40 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 55 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Miloslav Knap, Mototechna servis, 04. 02. 2018

Novinky a slevy emailem