Taktická vesta univerzální černá mod. 2009, S, AirsoftGuns

Taktická vesta univerzální model 2009 se čtyřmi zásobníkovými sumkami v černé barvě od firmy FCG.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

1 490 Kč s DPH

Čtyři roky od zahájení prodeje velmi úspěšné Taktické univerzální vesty Airsoftguns 2005 přicházíme s modernizovanou verzí tohoto modelu. Na základě zkušeností a připomínek uživatelů bylo provedeno několik významných změn. Od předchozího typu se vesta liší novou dvojitou velkoobjemovou kapsou pro například až 4 kusů zásobníků pro všechny typy zbraní z naší nabídky tzn. zásobníky řady AK, vz. 58, AR15/M16 a dalších.

Jako jedna z mála kvalitních vest na trhu nabízí možnost výškového nastavení v oblasti ramen a šířkové regulace v zadní a přední částí. Tímto se dobře přizpůsobí velikosti postavy uživatele. Nezanedbatelnou výhodou je použití barevné kombinace jednotlivých materiálů a tímto docílení výborné maskovací schopnosti vesty.

Vesta je vybavena řadou rychlouzavíratelných kapes pro airsoftové a jiné potřeby uživatele. Na četná přání uživatelů je tento typ namísto pistolového poudra vybaven druhou neodnímatelnou dvojitou velkoobjemovou kapsou určenou například pro výše uvedené zásobníky, dýmovnice či jiné potřeby.

Ve vnitřní přední straně vesty jsou umístěny dvě velké kapsy, do kterých je možné vložit např. mapu, písemné propozice, rukavice, kuklu atd. Na pravém boku je uchycení pro armádní nůž tzv. UTON.

V zadní části vesty jsou pevně umístěny dvě velké kapsy otevíratelné shora a použitelné například pro láhev plynu nebo zásobníky typu P90. Na vnitřní straně kapes jsou poutka sloužící zejména k uchycení vysílačky, při používání handsfree a náhlavních souprav.

V dolní zadní části jsou dvě objemné kapsy. Do těchto kapes je možné vložit například ochranné brýle, balení kuliček, kompas, pozorovací dalekohled atd. Vesta je dále ve spodní části vybavena 6 úchyty pro provléknutí a fixaci (*) armádního opasku šíře 50 až 60 mm. Na tento opasek je možné zachytit jakoukoli zásobníkovou sumku nebo ji v kombinaci s upínacím popruhem používat jako stehenní pouzdro.

Materiál použitý k výrobě je černá Cordura. Hmotnost vesty je cca 1150 gr.

* armádní opasek není součástí vesty, lze jej objednat jako příslušenství
Barva, Kamufláž černá

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Novinky a slevy emailem