• Akce

Steyr AUG A2 Police, Sportline, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu STEYR AUG A2 Police [SP006P] ze série Sportline od firmy Classic Army.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 990 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu STEYR AUG A2 Police [SP006P] ze série Sportline od firmy Classic Army. Tato moderně a pro někoho možná futuristicky vyhlížející útočná puška je z velké části vyrobena z kvalitního ABS plastu. Horní RIS lišta umožňuje snadnou montáž libovolného zaměřovače. Díky méně rozšířené koncepci bull-pup (zásobníková šachta v prostoru za spouští) je docíleno dlouhé hlavně i při zachování menších rozměrů celé zbraně, což jistě umožňuje lepší využití i v menších prostorách (CQB). Tato technologie se dále promítá i do celkově příjemného vyvážení zbraně a tedy i výborného držení, jak v levé, tak v pravé ruce. Přední vertikální rukojeť je možné sklopit částečně nebo souběžně s hlavní.

Série Sportline obsahuje kovový mechabox, kovová kola, kovová ložiska, pružinu na úrovni M100, hliníkovou hlaveň s vnitřním průměrem 6,06 mm, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je plastový vytěrák na čištění hlavně, balení testovacích kuliček (cca 500 ks) a vysokokapacitní zásobník na 330 BB (Hicap).
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 510 mm
Délka zbraně 805 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (8,4V)
Hmotnost zbraně 2,15 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 48 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru High Speed & High Torque
Úsťová rychlost naměřená 90 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 80 - 95 m/s
Varianta motoru Krátký
Verze mechaboxu zesílený verze 3 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 330 BB

Komentáře k produktu

26.12.2019 samotná zbraň

Ondřej KlementOndřej Klement
zbraň jsem si zakoupil a jsem s ní spokojen ale ještě jsem s ní nestřílel, dolní úchytka se mi zdá že je docela dost křehká a když si pročtete návod tak vše pochopíte, nicméně další mínus bych dal za to že akumulátor a nabíječka se musí dokupovat (najdete to v příslušenství) naopak plus za to že ris lišta je kovová (snad jediný co je na povrchu kovového) jinak samotná zbraň vypadá hezky, a bez dokoupení nemáte ani žádnou ,,mušku. zásobník jde při akci hladce a rychle vyměnit

10.06.2018 Celoplast?

Ladislav StratilLadislav Stratil

Dobrý den, mám dotaz na zpracování. V popisu je napsané "puška je z velké části vyrobena z kvalitního ABS plastu" , což se dá chápat že je tělo z plastu a hlaveň+ horní část s ris lištou jsou z kovu jak to u augu bývá. Na druhou stranu v parametrech je podezřele nízká váha oproti jiným augům. Jde tedy o celoplastovou verzi? Předem děkuji za odpověď

AirsoftGuns: S ohledem na výrobní cenu a určení Sportline edice je z plastu i vnější hlaveň s kompenzátorem, středový díl v místě uchycení přední pažbíčky i horní část těla. Z kovu je pouze horní RIS lišta pro upnutí zaměřovače.


Novinky a slevy emailem