Sada klasických kol, super zátěžová, 32:1, gen. 3, SHS

Super zátěžová sada klasických ozubených kol Gen. 3 (32:1) od firmy SHS. Důležité části vyrobeny z oceli na přesných CNC strojích. Kola s vysokým převodem a odolnými zuby. Výrobce uvádí použití na pružinách M170-M200, ale jdou samozřejmě i na slabší. Ve zbrani je nutné použít pouze klasický píst s polovičními zuby.

Skladem > 20 ks 24.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

550 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 6 kreditů.

Více informací
Super zátěžová sada klasických ozubených kol Gen. 3 (32:1) od firmy SHS. Důležité části vyrobeny z oceli na přesných CNC strojích. Kola s vysokým převodem a odolnými zuby. Výrobce uvádí použití na pružinách M170-M200, ale jdou samozřejmě i na slabší. Ve zbrani je nutné použít pouze klasický píst s polovičními zuby. V kombinaci se zátěžovým motorem SHS výrobce udává kadenci okolo 15-17 ran za sekundu. Kola je vhodné kombinovat s pastorkem od značky SHS. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Motorové/kuželové kolo je v případě této nejnovější třetí generace vyrobeno z Chrom Molybdenové legované oceli. Celé pístové kolo je netradičně vyrobené pouze z jednoho kusu díky třískovému obrábění oceli. Tyto a další změny se pozitivně projevily na odolnosti celé sady kol.

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Lukáš Bek, 11. 12. 2019

Novinky a slevy emailem