Power Custom M4 SOPMOD, 160 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

10 850 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Power Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 SOPMOD [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Power Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na vysoký výkon zbraně. Konfigurace odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelným zadním mířidlem, na jehož místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - super zátěžová (100:300)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2
Kovová kluzná ložiska 7 mm

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M140
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Silikonová Hop-Up gumička Systema
Zpožďovací vačka SHS
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M140 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 160 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť a 2ks krytek na RIS lišty.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 885/800 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 3,0 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 160 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

09.05.2019 CNC mechabox

Daniel WeissDaniel Weiss

Dobrý den, Mám zakoupenou power custom a bohužel mě po cca 2 letech běžného používání (max 2000 kuliček) praskl mechabox. Chci se zeptat zda CNC mechaboxy nabízené u Vás na eshopu pasují např. Od RetroArms. Případně je nutné nějakých větších zásahu? Děkuji

AirsoftGuns: Původní slitinový skelete mechaboxu lze nahradit CNC typem. Na stejnou odpověď jsme Vám již odpovídali do emaile. Příště prosím pište dotaz jen na jedno místo. Děkujeme za pochopení.


16.03.2017 tlumič

Daniel TkáčDaniel Tkáč

dobrý den pasuje na tuhle zbran aji tlumič ??

AirsoftGuns: Ano pasuje. Závit na ústí hlavně je 14x1mm levotočivý.


11.01.2017 Dotaz

Miroslav SmoleňMiroslav Smoleň
Dobrý deň, Zaujíma ma cca koľko bb ma životnosť tato zostava, chcel by som ju na dlhšiu dobu. S výmenou hlavne za dlhšiu by u vás nebol problém ? za prijateľnú cenu s kompletom. Ďakujem

AirsoftGuns: Zivotnost kazde opravitelne zbrane (standard s kompatibilnimi dily jako napr. tato) je prakticky neomezena. Vydrz dilu se lisi v zavislosti na zbranich dle konkretni kvality, vykonu a cenove kategorie zbrane. Vzdy take zalezi na mnoha faktorech pouzivani (teplota, prostredi, styl strelby...). Stejne jako napr. u auta ci jizdniho kola je nutna po nejake dobe servisni kontrola, pri ktere se vse prohlidne, namaze a pripadne vymeni nejvice opotrebene a zatezovane dily. S vetsim opotrebenim je u teto verze pocitat vice, nez u verze Custom Durable, ktera ma materialove stejne dily na vykon 130m/s (podstatne slabsi pruzina/namahani). Vse potrebne je v dodavanem navode u zbrane. Pokud se bude zbran pravidelne servisovat a v pripade, ze v budoucnu zainvestujete do vymeny nejakych tech opotrebenych soucastek, vydrz bude i nekolik desitek tisic ran/let. Instalovat delsi vnitrni hlaven na prani lze, dle konecne delky bude pripadne nutne vlozit i valec s vetsim objemem vzduchu.

24.10.2016 Dotaz

Vojtěch TulisVojtěch Tulis
Kolik by stála up. zbraň s pružinou M170.Děkuji.

AirsoftGuns:Díly na M170 a M190 jsou stejné, to samé i práce a tedy i cena. Tato POWER CUSTOM je dělaná tak, aby bylo docíleno maximálního výkonu za co nejlepší částku s ohledem na rozumnou životnost. Vše vyšší vyžaduje hliníkový CNC mechabox (cca 2800 Kč), motor INFINITY (cca 2200 Kč), pro využití potencionálu pružiny vzduchotechniku NBU Systema (cca 2500 Kč).

21.10.2016 Dotaz

Vojtěch TulisVojtěch Tulis
Šla by zhotovit zbraň M4 s pružinou M190. A kolik by stála? Děkuji.

AirsoftGuns:Komplet upgrade, nová zbraň a práce vychází na cca 20 000 Kč, takže skoro 2x tolik než tato CUSTOM.

14.06.2016 Silnější pružina

Daniel LeggieriDaniel Leggieri
Dobrý den, zajímalo by mě jestli je možné dát to této zbraně M190 bez dalších nutných úprav. Děkuji

AirsoftGuns: Původní mechabox toto zatížení nevydrží. Na silnější pružiny se dávají CNC mechabox, silnější motor ULTIMATE, kvalitnější vzduchotechnika Systema atd. Díly na upgrade M190 vycházejí do M4/M16 na cca 10000 Kč.

21.04.2015 Porucha

Miroslav KapilaMiroslav Kapila
Kulička se sekne někdy v hlavni, a někdy je v komoře.Tuto zbraň mám cca měsíc,vztahuje se na to nějaká záruka?

AirsoftGuns: Na posouzení či odstranění problému by bylo nutné zaslat zbraň k nám. Takhle na dálku toho moc s přesností nezjistíme.

19.04.2015 porucha

Miroslav KapilaMiroslav Kapila
Dobrý den, Mám problém s touto zbraní a nevím co sní je.Měl jsem jí po třetí na akci a začali se mi tam sekat kuličky. Používám doporučené střelivo. Při jednotlivé střelbě, mi vyletí každá kulička, když střelbu přepnu na auto, tak mi vystřelí např. 20 kuliček a pak se tam nějaká sekne.Ze začátku jsem takový problém neměl, začalo mi to dělat dnes.Někteří říkají, že je problém s hop-up komorou. Díky za info :)

AirsoftGuns: Když se kulička sekne, tak zůstane v hlavni nebo v komoře? Pokud ano, pravděpodobně bude špatná hop-up gumička. Pokud zbraň nepodává, tak může být na vině zásobník, střelivo, tryska, ramíko... Komora jako samotný díl by neměla být špatná. V tomto případě by bylo asi nejlepší zbraň poslat nebo přivést k nám, aby jsme se na ní podívali a problém odstranili.

Avatar
Aleš Prank, 11. 02. 2015

Nejlepší volba. Naprostá parádička!

Avatar
Martin Jelínek, 11. 02. 2015

Brutální výkon a dostřel. Neměnil bych.

Avatar
Jan Gřešek, 02. 03. 2015

Myslím ze za tu cenu super kver:) ma drobné mouchy šle to uz si každy doladi:))za me palec nahoru:)

Avatar
Marek Hůlka, 10. 05. 2015

Neměnil bych...

Avatar
Jiří Kubát, 05. 10. 2015

Avatar
Jiří Bednář, 06. 06. 2016

Avatar
Lucia Jelínková, 16. 10. 2016

Avatar
Daniel Weiss, 17. 10. 2016

Avatar
Ján Kundra, 07. 09. 2017

Novinky a slevy emailem