New Bore Up set válce M4A1, Systema

New Bore Up (NBU) set válce pro zbraně typu M4/M15 Carbine od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 100 Kč s DPH

New Bore Up (NBU) set válce od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových ploch u hlavy válce a hlavy pístu je vyroben s ohledem na minimalizaci nežádoucího hluku, které vytváří nárazy pístu na hlavu válce při každém výstřelu. Pro optimální funkci je výrobcem doporučeno na pružiny M130 a výše.

Celý set se skládá z následujících dílů:
• Leštěný nerezový válec se svislým žebrováním a větším vnitřním objemem.
• Nerezová hlava válce obsahující 2ks gumových o-kroužků pro dokonalé utěsnění a lepší stabilizaci ve válci.
• Lehká plastová tryska s těsnícím o-kroužkem a velice přesným tvarem, délkou a koncovým vyústěním.
• Lehká plastová hlava pístu s těsnícím o-kroužkem a protitlakými sacími otvory kapkovitého tvaru. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

05.01.2016 HOP UP

Stevo LachkyStevo Lachky
Dobry den. Viete mi na zaklade Vašich skusenosti odporučiť najvhodnejší hup up pre túto vzduchotechniku ? DIK SL

AirsoftGuns: Systema komora, kterou však bude problém sehnat stejně jako tuto vzduchotechniku.

02.07.2015 Dostupnosť

Matej GomolaMatej Gomola
Kedy bude asi tento set dostupný ?

AirsoftGuns: Sety se již bohužel nevyrábí, takže pravděpodobně nikdy.

22.08.2013 Re: locket

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pak si kupte vzduchotechniku pro M16: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=525 Je stejna, akorat ma plny valce.

15.08.2013 Změna

locketlocket
Dobrý den chtěl bych se zeptat jesli je možné u tohodle setu vyměnit vález za plný,důvod je takový že na své M4 mám dlouhou hlaveň (455),nebo jesli by bylo nějaké jiné řešení děkuji za odpověd

24.10.2012 Re: Nowys

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vzdy zalezi na konkretni sestave a musi se brat v potaz i sila pruziny. Objem valce je delany na klasickou delku hlavne M4, coz je cca 360mm, ale dle zkusenosti lze pouzit i na kratsi nebo i o par cm delsi. Pro dosazeni lepsiho vykonu a streleckych vlastnosti je mozne pouzit napr. delsi vnitrni hlaven do tlumice hluku vystrelu. V pripade slabsi pruziny je moznost NBU neinstalovat a dat: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=522 nebo vzduchotechniku slozit z jednotlivych komponentu SHS.

20.10.2012 Hlaveň 300mm

NowysNowys
Zdravim, mel bych na Vas otazku tykajici se vykonu teto vzduchotechniky s delkou hlavně 300mm. Nebot jsem cetl v jedne z Vasich recenzi, ze je doporucvoano tento vzduch pouzivat spise na hlavne o delce 350mm +. Díky, Nowys.

19.09.2011 Re: žoldák

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Set pujde i do M4 Aim Top. V kvalitnich a znackovych zbranich (Classic Army, TM) prida vzduchotechnika od systemy 12-18 m/s nad SKUTECNOU uroven pruziny. Nezapominejte, ze nektere pruziny jsou tuzsi, nez vyrobce udava!

17.09.2011

žoldákžoldák
Pasoval by tento set do M4A1 od AIM TOP a jaký by byl výkon s pružinou M120 popřípadě M130?

Novinky a slevy emailem