Nerezový Bore-Up set, hlavo-válec, M16, M4, SHS

Nerezový Bore-up set válce pro zbraně řady M16/M4 od firmy SHS. Celý válec včetně hlavy je vyroben z jednoho kusu kovu na přesných CNC strojích. Set obsahuje i plastovou BU hlavu pístu s kuželovým dopadem a kovovou trysku s těsnícím o-kroužkem délky 21,5 mm.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

690 Kč s DPH

Nerezový Bore-up set válce pro zbraně řady M16/M4 od firmy SHS. Celý válec včetně hlavy je vyroben z jednoho kusu kovu na přesných CNC strojích. Hlava válce je tedy pevnou součástí žebrovaného a leštěného válce, takže nemůže docházet k žádnému úniku vzduchu ani vzájemnému vyosování, jako u klasických hlav s těsnícími o-kroužky. Set obsahuje i plastovou BU hlavu pístu s kuželovým dopadem a kovovou trysku s těsnícím o-kroužkem délky 21,5 mm. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

19.09.2016 NBU do MP5

Petr DušekPetr Dušek
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli tento NBU pasuje do této zbraně B&T MP5A5, Classic Army? Předem děkuju za odpověď.

AirsoftGuns:MP5 má jinou trysku, takže tu by bylo nutné vyměnit nebo upravit stávající.

02.05.2015 Naskladnění NBU

Lukáš KlusLukáš Klus
Dobrý den. Kdy bude tato NBU popř. NBU od systemy opět skladem? Potřeboval bych nějakou kvalitní vzduchotechniku do své m4 s prodlouženou hlavní. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Tyto sety se již bohužel nevyrábí.

16.01.2015 BU vs Normal

Jan PavelkaJan Pavelka
Mám ve zbrani normální vzduchotechniku od SHS a jsem celkem spokojený. Bylo mi ale řečeno že na 150 pružinu je lepší BU nebo NBU... má tedy význam pořizovat tenhle set ? Bude nárůst výkonu něják znatelný ? Mám 510mm hlaveň.

AirsoftGuns: Pokud vše dobře funguje a je odpovídající nárust výkonu, tak podle nás nemá smysl měnit. Na M150 postačuje i základní typ vzduchotechniky SHS a NBU by přidalo jen dalších pár m/s. Okem nezaznamenatelný rozdíl, který Vás může stát další stovky nebo tisíce korun. V tomto případě doporučujeme investici raději do přesné hlavně (pokud již není), Můžeme doporučit např. něco od japonské značky PDI.

19.11.2014 Re: m16klus

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud jiz vduchotechniku SHS vlastnite ve sve zbrani, nema podle nas smysl prechazet na tento Bore-up set. Ve Vasem pripade postaci pouze prislusny valec.

17.11.2014

m16klusm16klus
Dobry den, mam doma m4 power custom a chci do ni hlaven delky 554 mm od pdi, takze budu muset vymenit puvodni valec za valec pro m16. Nemyslite, ze bude ucinejsi pouziti rovnou tohodle bore-up setu? Nebo staci koupit pouze valec po m16? Pruzinu budu ponechavat bud shs140 nebo max. 150. I rozdil 5m/s by mi stacil :)

Avatar
Petr Floryček, 28. 12. 2016

Novinky a slevy emailem