New Bore Up set válce AUG, Systema

New Bore Up (NBU) set válce pro zbraně typu AUG a G36 od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 100 Kč s DPH

New Bore Up (NBU) set válce od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových ploch u hlavy válce a hlavy pístu je vyroben s ohledem na minimalizaci nežádoucího hluku, které vytváří nárazy pístu na hlavu válce při každém výstřelu. Pro optimální funkci je výrobcem doporučeno na pružiny M130 a výše.

Celý set se skládá z následujících dílů:
• Leštěný nerezový válec se svislým žebrováním a větším vnitřním objemem.
• Nerezová hlava válce obsahující 2ks gumových o-kroužků pro dokonalé utěsnění a lepší stabilizaci ve válci.
• Lehká plastová tryska s těsnícím o-kroužkem a velice přesným tvarem, délkou a koncovým vyústěním.
• Lehká plastová hlava pístu s těsnícím o-kroužkem a protitlakými sacími otvory kapkovitého tvaru. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

02.10.2014 Re: Vladik_T

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite to mozne vsechno je, zalezi pouze na Vasich predstavach o rozsahu upgrade i planovane investici. Na M130 by bylo urcite vhodne instalovat lepsi pist SHS s kovovym ozubenim a pripadne rotacni trn pruziny. MOS FET je vhodny na kazdou pruzinu a v pripade upgrade to plati obzvlast.

27.09.2014 Steyr AUG A2

Vladik_TVladik_T
Dobrý den, je možné si od vašeho servisu nechat tento set namontovat do Steyr AUG A2 CA včetně výměny pružiny M130 a úpravy pro silnější akumulátor? Případně si nechat namontovat i MOSFET? Je třeba vyměnit i píst, nebo se může ponechat původní? Děkuji za odpověď.

12.08.2011 Re: Radek Pánek

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto sety jsme na prani zakazniku take instalovali. Tryska moc drhla na hlave valce a i po potrebynych upravach vysledny vykon nebyl adekvatni (sotva uroven pruziny). V nekterych pripadech to dopadlo tak, ze si zakaznik nechal instalovat nejkvalitnejsi NBU vzduchotechniku od Systemy. Pokud chete levnejsi vzduchotechniku s adekvatnim vykonem, tak doporucujeme cely set poskladat z jednotlivych dilu SHS a mate set za par stovek. Budete na podobne vykonu a usetrite na jine dily.

12.08.2011 Porovnání s Guru

Radek PánekRadek Pánek
Dobrý den, máte zkušenost se stejným setem ale od značky Guru? Je o dost levnější, myslíte že je stejné kvality? Nebo alespoň podobné?

12.08.2010 Re: 55jirou55

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud bude vse dobre pasovat, tak vykon by mel byt 130-135m/s.

11.08.2010 G36C (CH)

55jirou5555jirou55
Dobrý den Jakou budu mít úsťovou rychlost s tímto setem 7mm ložiskama od elementu trnem pružiny od elementu precizním pístem SHS s kovovým hřebenem hlavou pístu CNC a pružinou M120 SHS Děkuji za odpověď

02.10.2009 Re: Neophyte

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud chcete doporucit ubgrade do CA8-2, tak jsou to tyto dily: titanovy pist DF, Pruzina M150, kratky motor magnum, puvodni kola by mohla nejaky cas vydrzet, pripadne vymenit za zatezova/super zatezova CA. Vzduchotechnika neni potreba, protoze zbran jiz NB set ma. Dale by bylo vhodne do zbrane instalovat mosfet + silikonovou kabelaz.

01.10.2009

NeophyteNeophyte
Sada klasických kol - super zátěžová + Pružina 150 (+) + New Bore Up set válce AUG + CA SL8-2 = láska nebo křach? co doporučujete?

Avatar
Martin Paťava, 09. 12. 2017

Novinky a slevy emailem