New Bore Up set válce AUG, Systema

New Bore Up (NBU) set válce pro zbraně typu AUG a G36 od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny.

Skladem 1-3 ks 12.08.2020 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 100 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 21 kreditů.

Více informací
New Bore Up (NBU) set válce od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových ploch u hlavy válce a hlavy pístu je vyroben s ohledem na minimalizaci nežádoucího hluku, které vytváří nárazy pístu na hlavu válce při každém výstřelu. Pro optimální funkci je výrobcem doporučeno na pružiny M130 a výše.

Celý set se skládá z následujících dílů:
• Leštěný nerezový válec se svislým žebrováním a větším vnitřním objemem.
• Nerezová hlava válce obsahující 2ks gumových o-kroužků pro dokonalé utěsnění a lepší stabilizaci ve válci.
• Lehká plastová tryska s těsnícím o-kroužkem a velice přesným tvarem, délkou a koncovým vyústěním.
• Lehká plastová hlava pístu s těsnícím o-kroužkem a protitlakými sacími otvory kapkovitého tvaru. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

02.10.2014 Re: Vladik_T

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Urcite to mozne vsechno je, zalezi pouze na Vasich predstavach o rozsahu upgrade i planovane investici. Na M130 by bylo urcite vhodne instalovat lepsi pist SHS s kovovym ozubenim a pripadne rotacni trn pruziny. MOS FET je vhodny na kazdou pruzinu a v pripade upgrade to plati obzvlast.

27.09.2014 Steyr AUG A2

Vladik_TVladik_T
Dobrý den, je možné si od vašeho servisu nechat tento set namontovat do Steyr AUG A2 CA včetně výměny pružiny M130 a úpravy pro silnější akumulátor? Případně si nechat namontovat i MOSFET? Je třeba vyměnit i píst, nebo se může ponechat původní? Děkuji za odpověď.

12.08.2011 Re: Radek Pánek

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tyto sety jsme na prani zakazniku take instalovali. Tryska moc drhla na hlave valce a i po potrebynych upravach vysledny vykon nebyl adekvatni (sotva uroven pruziny). V nekterych pripadech to dopadlo tak, ze si zakaznik nechal instalovat nejkvalitnejsi NBU vzduchotechniku od Systemy. Pokud chete levnejsi vzduchotechniku s adekvatnim vykonem, tak doporucujeme cely set poskladat z jednotlivych dilu SHS a mate set za par stovek. Budete na podobne vykonu a usetrite na jine dily.

12.08.2011 Porovnání s Guru

Radek PánekRadek Pánek
Dobrý den, máte zkušenost se stejným setem ale od značky Guru? Je o dost levnější, myslíte že je stejné kvality? Nebo alespoň podobné?

12.08.2010 Re: 55jirou55

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud bude vse dobre pasovat, tak vykon by mel byt 130-135m/s.

11.08.2010 G36C (CH)

55jirou5555jirou55
Dobrý den Jakou budu mít úsťovou rychlost s tímto setem 7mm ložiskama od elementu trnem pružiny od elementu precizním pístem SHS s kovovým hřebenem hlavou pístu CNC a pružinou M120 SHS Děkuji za odpověď

02.10.2009 Re: Neophyte

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Pokud chcete doporucit ubgrade do CA8-2, tak jsou to tyto dily: titanovy pist DF, Pruzina M150, kratky motor magnum, puvodni kola by mohla nejaky cas vydrzet, pripadne vymenit za zatezova/super zatezova CA. Vzduchotechnika neni potreba, protoze zbran jiz NB set ma. Dale by bylo vhodne do zbrane instalovat mosfet + silikonovou kabelaz.

01.10.2009

NeophyteNeophyte
Sada klasických kol - super zátěžová + Pružina 150 (+) + New Bore Up set válce AUG + CA SL8-2 = láska nebo křach? co doporučujete?

Avatar
Martin Paťava, 09. 12. 2017

Novinky a slevy emailem