Musoken, MSK, MASADA, ACR, OS, Tan, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu MASADA, ACR se systémem Blow Back. Výrobce WE z Taiwanu značí tuto repliku jako Musoken (MSK), přičemž opět zvolil stále více populární pískové provedení. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze spodní část těla s pažbičkou a posuvná pažba s možností bočního sklopení. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

10 090 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu MASADA, ACR se systémem Blow Back. Výrobce WE z Taiwanu značí tuto repliku jako Musoken (MSK), přičemž opět zvolil stále více populární pískové provedení. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze spodní část těla s pažbičkou a posuvná pažba s možností bočního sklopení. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Moderní typ zbraně MASADA je osazený kovovým RIS předpažbím, které umožňuje libovolnou montáž taktického příslušenství za pomocí dodaných lišt. Zbraň má dále typickou teleskopicky zásuvnou pažbu s možností kompletního sklopení na stranu, nebo nastavení lícnice dle potřeby uživatele. Kovová vnější hlaveň je zakončena levotočivým závitem 14 mm, který je schovaný pod kompenzátorem zdvihu na samotném ústí. Celé horní tělo je osazeno dlouhou RIS lištou, která je v základu opatřena sklopnými mířidly. Lze však jednoduše připevnit i různé optiky nebo libovolné kolimátory. Součástí balení je trubičková plnička a plastový zásobník PMAG na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně. Poslední velkou výhodou je, že šachta zbraně je kompatibilní i s plechovými zásobníky typu M4/M16 (STANAG) od WE.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 400 mm
Délka zbraně 950/875 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,65 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

13.04.2019 Náhradní zásobníky

Jakub PriatkaJakub Priatka

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli by bylo možné přikoupit třeba dva stejné zásobníky. V příslušenství jsou jen černé M4 a ty se mi k tomu moc nelíbí.

AirsoftGuns: Bohužel tyto nemáme a ani nedovážíme.


24.08.2017 Farba

Patrik PPatrik P

Dobry den , nedala by sa tato zbran kupit v ciernom prevedeni ? Alebo aspon s nejakou kamoflazou ? Napriklad ako tato ? http://www.airsoftguns.cz/camo-custom-m4-cqb-r-160-m-s-airsoftguns-cm-002

AirsoftGuns: Tento model máme v GBB pouze takovýto. Jiné povrchové zbravení nebo kamufláž by jste si musel v případě zájmu pořešit sám.


Avatar
Jiří Bureš, 22. 03. 2017

Novinky a slevy emailem