MASADA, ACR, Magpul PTS, TAN, A&K, MOD2

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS Mod 2 v pískové (Tan) barvě s unikátním sériovým číslem. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení. Zbraň nese originální ražení společnosti Magpul, včetně holografické pečetě.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

6 560 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu MASADA (ACR) Magpul PTS - Black [A&K] ze série Phantom s unikátním sériovým číslem. Ačkoliv je zbraň vyráběna čínskou firmou A&K, je licencovaná firmou Magpul. Je tak dohlíženo na kvalitu výroby a provedení. Zbraň nese originální ražení společnosti Magpul, včetně holografické pečetě. Z kovu je kompenzátor na ústí hlavně, vnější hlaveň, mířidla a celá horní polovina těla, která je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tento moderní typ zbraně je vybaven plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Záchyt závěru je plně funkční, což jistě oceníte při regulaci Hop-Up, který se nachází ve výhozném okénku. Akumulátor se v tomto případě umisťuje do prostoru v předpažbí. Zajímavostí je i bočně sklopná pažba, která je zároveň teleskopická (7 poloh nastavení) a opatřena rychle stavitelnou lícnicí.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní 6 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, kovový vodič pružiny, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník PMAG na 300 BB (kompatibilní se standardem typu M16/M4/M15).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 400 mm
Délka zbraně 905/830/665 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ Mini (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,05 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 6 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 63 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 125 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu kovový verze 2 (6 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

20.04.2016 Sekání

Libor ArndtLibor Arndt
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co mám dělat když se mi tato zbraň koupená na vánoce a používaná od února začala sekat na jednotlivky a když přehodím na automat tak se rozsekne. Děkuji.

AirsoftGuns: Jde o to jak často se to děje. Toto je běžná záležitost mechaboxu ver. 2. Zakončení cyklu pístového kola a přerušovače končí v nejhorší možné části. Tomuto pomůže změna kadence - resp. napětí akumulátoru nebo úprava vnitřku.

10.03.2016 pažbička

Martin FranzMartin Franz
Je možné u této zbraně vyměnit pažbičku?

AirsoftGuns: Ne, je součástí spodní části těla.

21.08.2015 Popruh

Aleš PflugerAleš Pfluger
Zdravím, je nějaká možnost připevnit k této zbraní jednobodový popruh, konkrétně tento: http://www.airsoftguns.cz/takticky-popruh-ms2-multi-mission-fde-magpul-pts ? Na žádné fotce totiž nevidím oko na popruh. Díky za odpoveď.

AirsoftGuns: Na zbraň je možné přidělat RSA úchyt. Další možností je QD poutko nebo přímo určený MS4.

14.06.2015 Prostor na bateku

Vojta JelínekVojta Jelínek
Hezkej den, chtěl bych se zeptat kde je umístěna baterka a jaké jsou tam rozměry. Abych si nekoupil baterku jak hrdina a pak bečel že mi tam nepasuje. A jestli se dá dát jak do předpažbí tak i do paždy samotné. Uvítal bych také více variant zásobníku, měl bych zájem o tlačné... ale bohužel zde není a nebylo by špatné to kupovat z jednoho shopu :-)

AirsoftGuns: Do předpažbí se vkládají baterie typu VB MINI 9,6V 1600mAh nebo pak li-pol v daném rozměru. Z důvodu technického řešení pažby dozadu akumulátor nepůjde. Zásobníky lze použít i "plecháče" typu M4/M16. PMAG ve Vámi požadovaném provedení v nabídce/skladem nemáme.

Novinky a slevy emailem