M4 RIS CQB, Black, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4 RIS CQB se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze rukojeť a posuvná pažba. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

8 870 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň. Celokovová replika modelu M4 RIS CQB se systémem Blow Back od firmy WE. Jak již bylo uvedeno, jde o kompletně kovový model s ocelovými prvky v měřítku 1:1. Z pevného polymer plastu je pouze rukojeť a posuvná pažba. Všechny ovládací prvky u této GBB pušky jsou plně funkční, stejně jako u reálné palné předlohy. Z důvodu pohyblivého závěru je tedy třeba provádět pravidelnou uživatelskou rozborku, zbraň čistit a mazat silikonem. Jen tak bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení jak v režimu jednotlivě, tak při střelbě dávkou. Z důvodů výše uvedených se tyto modely nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.

Tento modernější typ zkrácené M4 je osazený kovovým RIS předpažbím, které umožňuje libovolnou montáž taktického příslušenství. Zbraň má dále teleskopicky zásuvnou pažbu (5 poloh nastavení) a kovovou hlaveň s 14 mm levotočivým závitem, který je schovaný pod kompenzátorem zdvihu na samotném ústí. Na horní tělo je v základu přidělaná transportní rukojeť s plně stavitelným zadním hledím. Tuto lze rychle sundat a na volnou RIS připevnit různé optiky nebo libovolné kolimátory. Součástí balení je trubičková plnička, multifunkční klíč M4/M16 a kovový zásobník na 30 BB. Plyn se v tomto případě plní do zásobníku přes ventilek na spodní straně.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 260 mm
Délka zbraně 750/660 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 2,90 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Úsťová rychlost naměřená 125 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

Zatím nikdo neokomentoval.

Avatar
Přemysl Vrablik, 25. 06. 2018

Novinky a slevy emailem