LWRC M15 PSD, Black, Classic Army

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu LWRC M15 PSD - Black od firmy Classic Army.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

12 990 Kč s DPH

Zbraně typu M16/AR15 jsou bezesporu nejrozšířenější na celém světě. Původně byl tento model navržen Eugenem Stonerem pro firmu ArmaLite. Později práva získala americká vláda, která je dále poskytla dalším zbrojovkám. Moderní upravená verze s ražením LWRC v provedení PSD (Personal Security Detail) se vyznačuje pevným CNC RIS předpažbím, doplňky v provedení Magpul PTS a velice krátkou hlavní vhodnou především na CQB. Celá horní část je opatřena dlouhou RIS lištou se sklopnými mířidly, takže umožňuje bezproblémové připevnění různých optik nebo kolimátorů. Kratší RIS lišty na předpažbí oceníte při použití dalšího taktického příslušenství. Tento celokovový model je vyráběný firmou Classic Army. Obsahuje zesílený mechabox 8 mm verze 2., High Torque motor, taktickou zásuvnou pažbu CTR, pažbičku MOE a kovovou 8 palcovou hlaveň opatřenou ocelovým kompenzátorem zdvihu. Zbraň pochází ze série s blowbackem, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem a pohyblivým závěrem při střelbě. Obsahuje 8 mm kuličková ložiska, superzátěžová kola, pružinu M120, kvalitnější vzduchotechniku a vodič pružiny s ložiskem. Replika je také vybavena novým typem Hop-Up komory z jednoho kusu kovu. Akumulátor se umisťuje do trubice pažby.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) EBB
BlowBack Ano, elektrický
Délka vnitřní hlavně 240 mm
Délka zbraně 640/720 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/1300 mAh, 15C
Hmotnost zbraně 2,750 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru High Torque
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu speciální verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

21.01.2013 Re: skalda604

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tlumic pujde pouzit po odsroubovani kompenzatoru na usti hlavne. Vyssi cena stanovena vyrobcem bude z duvodu lepsich vnitrnich dilu a mene rozsirenych vnejsich dilu, ktere se na jinych Armalite nevyskytuji. Jde o exkluzivni zalezitost, takze to neni zadna tuctova M4, kterych je k videni spousta :)

16.01.2013

skalda604skalda604
Dobrý den...chtěl bych se zeptat jestly jde na tuto zbraň tlumič. A proč je o dost dražší než ostatní Armalite? Vždyť má podobně vylepšený díly? Díky

Novinky a slevy emailem