L96 AWS7 RIS, Black, dvojnožka, optika, Well, MB4407D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 AWS7 RIS [MB4407D] s plastovým pažbením v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Skladem > 5 ks 25.07.2024 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 850 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 39 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 AWS7 RIS [MB4407D] s plastovým pažbením v černé barvě se vyznačuje především neobvyklým zpracováním samotné pažby, kterou je možné i bočně sklopit. Také lze pohodlně nastavovat lícnici a celkovou délku pažby pro ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň s kanelováním je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. Ústí hlavně již na první pohled zaujme specifickým kompenzátorem. Tato velice modernizovaná verze pušky s pistolovou pažbičkou již v základu nabízí poutka na popruh a velké množství dlouhých montážních RIS lišt pro snadné připevnění optického zaměřovače nebo dalšího taktického příslušenství. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník reálného vzhledu s kapacitou 40 kuliček.

Upozornění: Zbraň je přesnou kopií pušky Tokyo Marui L96 AWS a využívá tedy rozměrově jiné upgrade díly, než běžně rozšířené systémy L96 (APS-2 Typ 96, MB01) nebo VSR-10. Spoušťový mechanismus, válec, píst, pružina atd. musí být určené pouze pro konkrétní systém AWS.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1195/940 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 4,20 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Zásobník kapacita 40 BB

Komentáře k produktu

03.02.2017 Dotaz

Patrik LavičkaPatrik Lavička
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co všechno bych musel koupit popřípadě kolik by to i stálo pokud bych chtěl zvětšit vzdálenost dostřelu?

AirsoftGuns: Pokud chcete vyšší dostřel, bude potřeba větší výkon. Vhodné upgrade díly najdete, pokud do vyhledávače napíšete AWS.

17.09.2016 Dotaz

Kamil PolákKamil Polák
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli jde dát na tuto zbraň tlumič?

AirsoftGuns:Ano, ale bude potřeba přechodka viz detail, karta příslušenství.

Novinky a slevy emailem