L96-04D, Black, dvojnožka, optika, Well, MB04D

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 [MB04D] v černé barvě. V tomto setu naleznete výškově nastavitelnou dvojnožku a kvalitní optický zaměřovač.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

3 470 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu L96 [MB04D] s plastovým pažbením v černé barvě se vyznačuje především neobvyklým zpracováním celé pažby a ergonomické pažbičky. Libovolně nastavitelná lícnice v kombinaci s pohodlnou gumovou patkou umožňují ještě lepší míření. Dlouhá volně ložená hlaveň je celokovová a vyrobena na přesných CNC strojích. RIS lišta na horní části kovového pouzdra závěru slouží k uchycení montážních kroužků se zaměřovačem. Puška je dále již v základu opatřena mnoha úchyty na přidělání nosného popruhu. V celkové ceně je započtena i výškově nastavitelná/sklopná dvojnožka, přední triple rail blok a kvalitní optika 3-9x40 s příslušnou montáží. Balení dále obsahuje rychloplničku, vyrážeč kuliček, popruh a zásobník s kapacitou 30 kuliček.

Upozornění: Vnitřní systém zbraně je stejně řešený jako v případě odstřelovačky MB01. Do pušky lze tedy použít upgrade díly s primárním určením pro APS-2 Typ 96 a tedy i příslušné čínské kopie této oblíbené levnější série.

Poznámka: Nové série zbraní mohou být dodávány s výkonovým omezovačem, který je našroubován v trysce válce. Udávaného maximálního výkonu lze dosáhnout až po odstranění tohoto omezovače. Přejete-li si odstranit omezovač ještě před dodáním zbraně, uveďte do poznámky u objednávky "odstranit omezovač". V opačném případě Vám bude zbraň dodána tak, jak ji výrobce sestavil.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1130 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Hmotnost zbraně 3,40 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 30 BB

Komentáře k produktu

22.05.2021 Zásovníky

Martin LacinaMartin Lacina

Dále bych se chtěl zeptat, jestli k této zbrani prodáváte i zásobníky popřípadě jaký by jste doporučili. Dal by se u ní použít tento zásobník, popřípadě s větší kapacitou? Děkuji za odpověď https://www.airsoftguns.cz/zasobnik-l96-mb01-04-05-08-kov-30-bb-well

AirsoftGuns: Ano, toto je vhodný zásobník. Je to stejný typ jako v balení u pušky. Žádný větší se nedělá.


21.05.2021 Přesnost hlavně

Martin LacinaMartin Lacina

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká je zde přesnost hlavně popřípadě jestli se dá hlaveň vyměnit za přesnější? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Přesnost s ohledem na pořizovací cenu kompletu není vůbec špatná. V případě zájmu lze v rámci upgrade nahradit vnitřní hlaveň, hop up gumičku i hop up komoru.


03.05.2020 Omezovač

Martin PostráneckýMartin Postránecký

Je pravidlem, že zbraň má omezovač, nebo ho mají jen některé kusy?

AirsoftGuns: Není to pravidlem. Pokud chcete pušku otevřít na maximální výkon, doporučujeme v košíku aktivovat službu odstranění omezovače.


20.04.2017 ještě jedna otázka

David HaltofDavid Haltof

jak případně vylepšit vduchotechniku (jakými díly ,prosil bych přímo odkaz). děkuji

AirsoftGuns: http://www.airsoftguns.cz/precizni-set-valce-hd-pro-aps-2-typ-96-pdi


20.04.2017 .

David HaltofDavid Haltof

dobrý den.jaká je prosím přibližná přesnost (odchylka) na 50 m. děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Rozptyl s doporučeným střelivem se může pohybovat do cca 0,5m.


29.12.2016 Věrný zákazník

Tomáš TrachtaTomáš Trachta
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat o upgrade díly chtěl bych si je pořídit ale mam menší obavy abych si nekoupil slabší díly než mam prosím o radu nebo typ :-) děkuji

AirsoftGuns: V první řadě je třeba zvolit Vámi požadovaný výkon nebo pružinu a pak přizpůsobit další díly. Do upgrade jde investovat 550 Kč až 15000 Kč.

01.09.2016 ...

Hana ŠefčíkováHana Šefčíková
dobry den mam tuto zbran a chtel bych se zeptat jestly by sel odstranic omezovac kdybych vam ji poslal Dekuji za odpoved

AirsoftGuns:Pokud ve zbrani je, tak určitě ano.

29.05.2016 Info o Zbrani

Jiří FidlerJiří Fidler
Zdravím, měl bych zájem o koupi této zbraně. A chtěl bych se zeptat, jaké mi doporučujete střelivo (značku), a co dostanu v balení. Bude tam i OPTIKA?? Můžete mi říct ještě něco více o zbrani??

AirsoftGuns: Doporučujeme přečíst záložku z popisem, parametry a příslušenství. Tam naleznete veškeré odpovědi na své otázky.

Avatar
Jaroslav Trachta, 12. 06. 2016

Avatar
Jiří Fidler, 23. 09. 2016

Avatar
Tomáš Elis, 06. 08. 2017

Jako základ. forma je super, přesnost na 60m je cca 0,5m odchylka, postavu trefíte bez problémů, až na to že je to Čína bez výstupní prověrky za kterou musíte platit je super

Avatar
Milan Kopáček, 21. 08. 2019

Novinky a slevy emailem