Kovové tělo M16, M4 s ražením Colt, SHS

Kovové tělo M16/M4 s reálným ražením Colt a funkčním výhozným okénkem. Určené pro všechny zbraně typu M16/M4 nebo Armalite M15. Výrobcem je značka Super Shooter (stejný výrobce jako SHS).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 590 Kč s DPH

Kovové tělo M16/M4 s reálným ražením Colt a funkčním výhozným okénkem. Určené pro všechny zbraně typu M16/M4 nebo Armalite M15. Výrobcem je značka Super Shooter (stejný výrobce jako SHS). Součástí balení je záchyt zásobníku, krytka výhozného okénka s příslušenstvím, čepy včetně středového, lučík, záchyt závěru, přepínač režimu střelby s vačkou a táhlo závěru. Dobře zpracované tělo s pěkně provedenou ražbou a za výbornou cenu!

Komentáře k produktu

16.05.2015 CNC mechabox od SHS + SHS CNC komora do těla?

Radek NovotnýRadek Novotný
Zdravím, mám problém s osením CNC mechu a komory od SHS (nové verze s barevnou úpravou). Zásobníky včetně točných mi podávají i při single střelbě každou druhou ránu a někdy vynechají úplně. Vše je v těle d-boyi a mezi horním a spodním díle je v pohledu ze shora zbraně vidět mírné nelícování 0.1-0.2mm - tryska má správnou délku a domyká komoru, zásobník v jiné zbraní podává jak má. Dle doporučení je problém v těle a osení, řešilo by tělo značky komory a mechaboxu můj problém? Děkuji za radu i doporučení.

AirsoftGuns: Podle nás toto nebude problém v dílech. Je to o správných úpravách a celkovém dopasování. Do Dboy zbraní M4/M16 jsme dělali spoustu (asi nejvíce) CNC mechů a vždy to šlo. Pokud chcete, zašlete zbraň k nám a my se na to podíváme. Pokud koupíte toto tělo a nemáte patřičné vědomosti a nářadí, tak je možné že skončíte podobně.

12.03.2014 Re: Orr

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Telo v posledni zasilce bohuzel neprislo, takze nemuzeme momentalne dodat blizsi informace ani fotku nabizeneho zbozi.

06.03.2014 Foto & blzsie informacie

OrrOrr
Cchel by som spytat, kto vyraba toto telo, ci su k dispozicii fotky a ci je v ramci tela dodany aj zachyt zasobniku, paka natahovania zaveru atd.. Dakujem

Avatar
Ondřej Nýdrle, 02. 02. 2015

Novinky a slevy emailem