• Akce

Delta Ring M16, M4, ocelový, Medusa

Delta Ring pro zbraně typu Colt M16/M4 nebo Armalite M15. Kovový díl upevňující vnější hlaveň k tělu zbraně a většinou fixuje i samotné předpažbí zbraně.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

370 Kč s DPH

Delta Ring pro zbraně typu Colt M16/M4 nebo Armalite M15. Kovový díl upevňující vnější hlaveň k tělu zbraně a většinou fixuje i samotné předpažbí zbraně. Vnitřní ozubená matice je vyrobena z ocele, takže je daleko více mechanicky odolnější než levné verze vyrobené ze slitiny ZnAl.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

25.06.2014 Re: tirno

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Presne tak, malo kdy to na plynovou trubici vyjde presne. Obcas i u nas v servise vyuzivame specialni podlozky k tomu urcene.

25.06.2014

tirnotirno
Mám M4 od Dboy a chci se zeptat - když delta ring utáhnu tak, aby neměl vůli, nesedí mi ta stříbrná hliníková tyčka, která zajišťuje osu s předními mířidly. Jak se to má správně utáhnout, aby ty zoubky vyšly správně? Řešil jsem to podložením kouskem gumy.

Avatar
Lukáš Nikrmaier, 26. 11. 2017

Kvalitní, delta ring se skutečně železnou maticí, převlek je asi hliník s eloxem. Sedí na moji M4 od CA jen je závit o setinku volnější. Plné dotažení bez problému. Je o 2mm delší než základ od CA tak jsem se nevyhnul obroušení plastového předpažní. Jinak spokojenost, nesrovnatelně lepší než základ.

Avatar
Lenka Hrubá, 15. 04. 2020

Novinky a slevy emailem