Kovové tělo M16, M4 s ražením Bushmaster, SHS

Kovové tělo M16/M4 s reálným ražením Bushmaster a funkčním výhozným okénkem. Určené pro všechny zbraně typu M16/M4 nebo Armalite M15. Výrobcem je značka Super Shooter (stejný výrobce jako SHS).

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

1 590 Kč s DPH

Kovové tělo M16/M4 s reálným ražením Bushmaster a funkčním výhozným okénkem. Určené pro všechny zbraně typu M16/M4 nebo Armalite M15. Výrobcem je značka Super Shooter (stejný výrobce jako SHS). Součástí balení je záchyt zásobníku, krytka výhozného okénka s příslušenstvím, čepy včetně středového, lučík, záchyt závěru, přepínač režimu střelby s vačkou a táhlo závěru. Dobře zpracované tělo s pěkně provedenou ražbou a za výbornou cenu!

Komentáře k produktu

11.04.2015 pomoc

Lukáš KořínekLukáš Kořínek
Zdravím je toto tělo vhodné pro zbraň : http://www.airsoftguns.cz/m4a1-ris-abs-cyma-cm-013 Předem děkuji.

AirsoftGuns: Model s platovým tělem má jinak řešené upnutí vnější hlavně, což bude zásadní problém. Odlišností budou i u jiných dílů, takže výměna nebude tak úplně jednoduchá. Je třeba důkladně zvážit, zda se vůbec finančně vyplatí. Podle nás je vhodnější pořídit novou zbraň v již celokovovém provedení.

18.06.2014 Re: Honza0297

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Presne slozeni tel nezname, ale v obou pripadech jde o beznou airsoft slitinu ZnAl... Odolnost tohoto tela je vice nez dostatecna a navic je opatreno realnym razenim. Kdyz vezmeme v potaz i porizovaci cenu, tak SHS je jasnym vyhercem :)

14.06.2014 SHS vs CA

Honza0297Honza0297
Zdravím, je lepší tělo SHS nebo CA? Jde mi o odolnost, a případně i další věci, ve kterých se liší.

Novinky a slevy emailem