Kompletní CNC hop-up komora M16, M4, gen. 2, SHS

CNC kovová hop-up komora M16/M4 druhé generace od firmy SHS. Gen. 2 je řešena obdobně jako známá komora značky ProWin tzn. jinak řešené regulační kolečko pro nastavení hop-up efektu. Precizní kovová komora z jednoho kusu napomáhá snížení nežádoucího úniku vzduchu při výstřelu. Součástí balení jsou veškeré drobné a regulační dílky, zámek hlavně a hop-up gumička.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

750 Kč s DPH

CNC kovová Hop-Up komora M16/M4 druhé generace od firmy SHS. Gen. 2 je řešena obdobně jako známá komora značky ProWin tzn. jinak řešené regulační kolečko pro nastavení Hop-Up efektu. Precizní kovová komora z jednoho kusu napomáhá snížení nežádoucího úniku vzduchu při výstřelu. Součástí balení jsou veškeré drobné a regulační dílky, zámek hlavně a Hop-Up gumička. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Komentáře k produktu

19.11.2016 Dotaz

Miroslav HomolkaMiroslav Homolka
Dobrý den,kdy počítáte s naskladněním této komory?

AirsoftGuns: V nejbližších měsících toto neproběhne, bližší informace zatím nemáme.

01.10.2015 dotaz

Pavel HájekPavel Hájek
je nějaký výkonostní rozdíl mezy touto hop-up komorou a touto? http://www.airsoftguns.cz/kompletni-cnc-kovova-hop-up-komora-m16-m4-set-shs

AirsoftGuns: Vždy jde o kompletní konfiguraci a celkovém odladění. Nelze však říct, že by jedna z uvedených komor dávala třeba o několik m/s více a proto byla lepší. Každý díl má svoje specifika a odlišnosti.

13.09.2015 kvalita

Martin TrefilíkMartin Trefilík
zdravím, máte zkušenosti s touto komorou? jak je na tom s kvalitou provedení atd

AirsoftGuns: Komory v servise montujeme, záleží na konkrétní sestavě i požadavcích zákazníka. Gen. 2 má určité odlišnosti i specifika. Pro mnoho lidí je hlavní výhodou jiný způsob regulace.

Avatar
Mário Rakovský, 30. 07. 2015

Avatar
Ondřej Cháb, 11. 07. 2016

Novinky a slevy emailem