ASHU hop-up komora M16, M4 se snímačem, Airsoft Syst.

ASHU (Airsoft Systems Hop-up Unit) je komora pro zbraně typu M16/M4 přesně vyrobena z jednoho kusu odolného technopolymeru. Hlavní výhodou tohoto upgrade dílů je detekce prázdného zásobníku a navíc umožňuje i realistickou funkci záchytu závěru. Nehrozí tedy žádná střelba na prázdno a manipulace se zbraní je obdobná jako u palné předlohy. K celkové funkci těchto nadstandardních vychytávek je nutné vlastnit ASCU elektroniku ve zbrani.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

890 Kč s DPH

ASHU (Airsoft Systems Hop-Up Unit) je komora pro zbraně typu M16/M4 přesně vyrobena z jednoho kusu odolného technopolymeru. Hlavní výhodou tohoto upgrade dílů je detekce prázdného zásobníku a navíc umožňuje i realistickou funkci záchytu závěru. Nehrozí tedy žádná střelba na prázdno a manipulace se zbraní je obdobná jako u palné předlohy. K celkové funkci těchto nadstandardních vychytávek je nutné vlastnit ASCU elektroniku ve zbrani. Díky těmto a dalším změnám jsou klasické AEG zbraně osazené elektronikou ASCU zase o něco blíže známému a mnohem dražšímu systému PTW (Professional Training Weapons). Její inovovaný systém regulace dále umožňuje přesné a jednoduché nastavení Hop-Up efektu, což je mnohdy u vlastníků zbraní M16/M4 proklínaný proces. Balení obsahuje veškeré nezbytné instalační komponenty a podrobný instalační návod.

Komentáře k produktu

04.11.2018 ASHU

Vaclav KavkaVaclav Kavka

Dobry den.Chtel jsem se zeptat,zda je ASHU komora i pro AK,ne zda by se to nechalo nejak udelat ??? Dekuji za odpověď.

AirsoftGuns: Tato je na M4/M16 apod. Na AK se tento typ komory zatím nedělá.


05.02.2014 Re: janecky

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tahlo zaveru v kombinaci s touto ASHU funkcni neni (u vetsiny AEG se snim otevira vyhozne okenko a zpristupnuje se tak regulace hop-up). A ani pri prebijeni palne zbrane neni nutne pokazde tahat za tahlo. Vetsinou staci prebit zasobnik a odmacknout/uvolnit zachyt zaveru.

04.02.2014 realističnost

janeckyjanecky
Četl jsem si popisek a chtěl bych se zeptat,zda to s tou realističností znamená i to, že se při každém přebití musí zatáhnout za nabíjecí páku

Novinky a slevy emailem