HK416 CQB, Golden Eagle, 6622

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu HK416 CQB [6622] od firmy Golden Eagle.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

5 200 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu HK416 CQB [6622] od firmy Golden Eagle. Celokovové provedení nabízí free float RIS předpažbím, které umožňuje použití taktického příslušenství. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo H&K s funkčním výhozným okénkem. Zkrácený typ CQB verze s taktickou zásuvnou pažbou (6 poloh nastavení), sklopným předním mířidlem a odnímatelným zadním hledím, na jehož místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, nerezový válec, precizní kuličková 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Další velkou výhodou je určitě nízkoodporová kabeláž se spínáním MOS FET, která se dodává ve zbrani již od výrobce. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB a box AN/PEQ (imitace laserového zaměřovače slouží k uložení akumulátoru).
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 290 mm
Délka zbraně 765/680 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ MINI (9,6V)
Hmotnost zbraně 3,34 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

18.01.2021 Mířidlo

Matyáš LukáčMatyáš Lukáč

Mohl bych se zeptat, jaký to je název (popřípadě typ) mířidla a jesli se u vás dá sehnat?

AirsoftGuns: Mířidla jsou specifická pro HK416, samostatně je v nabídce nemáme.


20.06.2016 Low-cap/Mid-cap zasobnik

Michal MalíkMichal Malík
Dobry den, vedeli by ste mi poradit a otestovat daky low-cap/mid-cap zasobnik, ktory pasuje do tejto zbrane? D-boys M4 130rd mid-cap sa dovnutra zmesti, ale nezostane tam. Dakujem

AirsoftGuns: Zásobníky Golden Eagle v nabídce nemáme. Většinou se upravují zásobníky značek Dboy a Cyma. Někdy je nutné zbrousit horní jazýček, upravit záchytové okénko v plechu nebo samotný záchyt zásobníku na zbrani.

07.04.2016 Tlumič

Martin HlázekMartin Hlázek
Má tato zbraň závit na tlumič, nejlépe levotočivý 14mm ?

AirsoftGuns: Ano, má ho na konci hlavně.

18.02.2016 Akumulátor - LiPol ?

Viktor ChaloupkaViktor Chaloupka
Dobrý den, chtěl bych se zeptat... zda zbraň v základu dokáže zvládnout výkonnější akumulátor (LiPol) bez žádných větších problémů. S výměnou konektoru jsem si vědom. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Napětí 7,4V ano, ale 11,1V určitě ne.

17.09.2015 Porovnání s Dboys HK416

Daniel TvrdýDaniel Tvrdý
A smím se ptát zda máte nějaké reálné zkušenosti se zbraněmi? Třeba spolehlivost nebo tak... Vím, že papírově je lepší Golden Eagle, ale zkušenost je zkušenost. Bohužel nemám možnost dojet se podívat na zbraň osobně. A moc informací o těchto zbraních jsem na internetu nenašel.

AirsoftGuns: Na všem si můžete najít nějaké +/-. Ani jednou zbraní neuděláte chybu a konečné rozhodnutí je na Vás. Podle nás je Golden Eagle v továrním provedení o malinko lepší.

17.09.2015 Porovnání s Dboys HK416

Daniel TvrdýDaniel Tvrdý
Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na tuto HK416 a na HK416 od Dboys, kterou máte v nabídce také ? Porovnání provedení atd. Snažil jsem se něco najít na internetu, ale bohužel o Golden Eagle jsem takřka nic nenašel. Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Golden Eagle je podle nás o něco lepší co se týče vnějšího zpracování i vnitřních dílu (papírově lepší, MOS FET již v základu,...).

12.07.2015 Akumulátor

Jan KomárekJan Komárek
Dobrý den, je akumulátor opravdu umístěn pouze v boxu AN/PEQ? A pokud ano, kolik by stálo předělání na umístění v pažbě?

AirsoftGuns: Pokud se budou tahat nové kabely dozadu, bylo by již dobré instalovat MOS FET tzn. 400 Kč + 363 Kč za práci. Dále bude potřeba koupit vhodný typ pažby (např. Crane/SOPMOD) a odpovídající tvar článku, který se vejde dovnitř.

Avatar
vlastimil gregor, 27. 11. 2015

Avatar
Viktor Chaloupka, 18. 01. 2016

Avatar
Gabriela Dvořáková, 07. 05. 2016

Co se spracování týče , pecka !! Teda jenom ražení schazí k dokonalosti. V základu zbraň střílí obstojně, asi tak jak by jste od základu čekali. Jenom toto TOČÁKY JSOU ZLO. Po dokoupení všeho příslušenství a možná nějakého toho upgradu to bude maši a na killy. Softu Zdar

Novinky a slevy emailem