GP1799 T5, BK, SV, BK, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu GP1799 (typ 5) od firmy WE. Moderní varianta pistole v provedení s černým polymerovým rámem, stříbrnou vnější hlavní a černým kovovým závěrem.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

2 590 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Replika modelu GP1799 (typ 5) od firmy WE. Moderní varianta pistole v provedení s černým polymerovým rámem, stříbrnou vnější hlavní a černým kovovým závěrem. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru a je také opatřena funkční pojistkou. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a ergonomicky tvarovaná pažbička. Lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství a praktická světlovodná mířidla napomáhají rychlejšímu zamíření.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 97 mm
Délka zbraně 187 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,80 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 95 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 24 BB

Komentáře k produktu

08.05.2017 část záveru

Daniel ŠtefkaDaniel Štefka

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co je nebo k čemu je, ta ,,oříznutá,, část na horní straně závěru mezi hledím a vyhazovacím okénkem. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: To bohužel netušíme, je to jen prolis na závěru. Odklopit/otevřít to nejde.


25.09.2016 zásobník

Tomáš TeplýTomáš Teplý
Dobrý den, chci se zeptat jaké zásobníky jsou vhodné pro tuto zbraň. Jsou kompatibilní se zásobníky pro glock 17 od WE? A máte vhodné zásobníky skladem? Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns:Ano, zásobníky jsou jako u pistole Glock, vhodnou alternativu aktuálně bohužel nemáme.

Novinky a slevy emailem