EKO Custom M4 CQB-R, 140 m/s, AirsoftGuns, BY-039, BI-3981M

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 CQB-R [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení EKO Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na nízkou cenu. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon a dobrou kadenci, ale nezaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

7 880 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná EKO Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 CQB-R [BY-039/BI-3981M] s výkonem až 140 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Jak již název napovídá, jde o ekonomičtější verzi populárních zbraní Custom. Ta nabízí podobný výkon za ještě lepší cenu. V této variantě zůstal původní motorek i ocelová kola se základním převodovým poměrem. Dále se ušetřilo ponecháním originálního mosazného válce a základního vodiče pružiny s ložiskem. I přesto EKO verze obsahuje velkou řadu kvalitních dílů, které nejsou v této cenové kategorii běžné a snesou i další navazující upgrade.

Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Jedná se o zkrácený model M4 s kovovým RIS předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (6 poloh nastavení) a odnímatelným zadním mířidlem, na jehož místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem

Výkonové díly od SHS:
Pružina M130

A ostatní:
Kovový Hop-Up set M16/M4
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M130 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 140 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství. V balení je dodáván taktický popruh, vytěrák, vysokokapacitní zásobník na 300 BB, taktická rukojeť, 2ks krytek na RIS lišty a nástavec na prodloužení vnější hlavně.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 300 mm
Délka zbraně 795/710 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 2,8 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 70 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 140 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

11.01.2016 Naskladnění

Antonín KapounAntonín Kapoun
Dobrý den, kdy bude tato zbraň naskladněna?

AirsoftGuns: Zbraň a díly na kompletaci budou nejdřív v březnu.

30.10.2015 Závit

Martin SauerMartin Sauer
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli má zbraň levotočivý nebo pravotočiví závit. Díky

AirsoftGuns: Závit je levotočivý 14 mm.

29.10.2015 Úsťová rychlost

Rajchl JosefRajchl Josef
Při jaké váze kuliček se měří úsťová rychlost ?

AirsoftGuns: Aby bylo vše porovnatelné, tak při 0,20g. Pro zbraň jsou s ohledem na výkon vhodné těžší kuličky, kde však dojde logicky k poklesu úsťové rychlosti.

19.07.2015 Bouchačka

Jiří ŽupkaJiří Župka
Prosím Vás kdy bude tahle bouchačka skladem ?

AirsoftGuns: Potenciální naskladnění proběhne nejdříve v září 2015. V případě zájmu jsme schopni obdobný upgrade poskládat do stejného modelu od značky CYMA.

27.03.2015 Životnosť a spoľahlivosť.

Juraj MurínJuraj Murín
Citácia: "Označení EKO Custom napovídá, že zbraň byla sestavena zejména s vysokým důrazem na nízkou cenu. Konfigurace odpovídá požadavkům na dobrý výkon a dobrou kadenci, ale nezaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost. " Ako ja, ako záujemca o kúpu zbrane vo Vašom obchode si mám vysvetliť tú časť, kde uvádzate : ... ale nezaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost. ... To znamená v "preklade" čo, že sa zbraň po 2000-3000 výstreloch rozsype, alebo že Výkon zbraně 121 - 140 m/s klesne na 80-90 m/s? Poprosím o Vaše objasnenie. Nakoľko už 8 dní (nie v celku :-) ) trávim na Vašej stránke a hľadám vyhovujúcu zbraň, tak tá poznámka (uvedená vyššie) ma nepotešila. Ďakujem. Juraj.

AirsoftGuns: Tak razantní pokles výkonu či tak malá životnost za standardních podmínek nepřipadá v úvahu. Pokud Vám jde o vysokou životnost a spolehlivost, můžete zvolit dražší Durable Custom, kde je na slabší pružině vyměněné téměř všechny díly. V praxi tedy daná kola SHS vydrží několik desítek tisíc ran. Původní kola zde v EKO variantě na tužší pružině třeba jen čtvrtinu. Jednoduše za více peněz více muziky...

25.02.2014 Re: warflyer

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
S vymenou vnitrni hlavne za delsi a presnejsi docilite lepsiho soustrelu i nepatrneho narustu vykonu. V mechaboxu neni potreba menit nic, s novou hlavni bude nutne instalovat vhodny typ hop-up gumicky. Pokud Vam vsak zbran slouzi dele jak sezonu, zaslouzila by si kontrolni udrzbu a celkove serizeni.

20.02.2014

warflyerwarflyer
Dobrý den, Druhým rokem mám tuto zbraň. Co prosím získám výměnou hlavně od SHS 6,04mm / 363 mm (využiji nástavec vnější hlavně)a co nutně vyměníte uvnitř vzhledem k přesnější hlavni. Díky.

19.01.2014 Re: Kostbone

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Zakladem pro tuto upgradovanou Custom verzi je DBoy [BY-039/BI-3981M].

Novinky a slevy emailem