• Akce

DTW M4A1, G&D, 9541

Elektrická airsoftová zbraň, čínská kopie modelu PTW. Replika v provedení DTW M4A1 [9541] od firmy G&D.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

9 190 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň, čínská kopie modelu PTW. Replika v provedení DTW M4A1 [9541] od firmy G&D. Originální profesionální tréninkové modely (PTW) jsou vyráběné Japonskou firmou Systema a jsou primárně určené na výcvik vojenských a policejních složek. Obsahují naprosto revoluční systém střelby, který představuje bezkonkurenční špičku na trhu a to jak ve výkonu, tak i ve spolehlivosti a životnosti. Tato čínská kopie je založena na obdobném funkčním mechanismu jako originální modely Systema PTW. Nicméně kvalita zpracování, výrobní tolerance, preciznost a funkčnost do značně míry odpovídají velice nízké ceně. Zbraň je v základu dodávaná se zesíleným setem válce M120. Tělo zbraně a vnější hlaveň jsou vyrobeny ze slitiny hliníku. Crane stock pažba, předpažbí a rukojeť jsou vyrobeny z polymeru. Tato replika má systém reálné rozborky a je tedy otázkou několika málo vteřin, než se vymění původní válec za jiný.

Systém PTW/DTW je naprosto odlišný od běžných AEG zbraní. Elektronická jednotka napojená na záchyt závěru má mimo jiné i funkci detekce prázdného zásobníku, tudíž pokud nejsou nabité kuličky, zbraň dál naprázdno nestřílí. Model je dále vybaven zásuvnou pažbou typu Crane stock, do které se vkládá akumulátor NiMH 9,6V/1600 mAh CQB. Součástí dodávky je zbraň s jedním zásobníkem (kapacita 120 BB), trubičková plnička zásobníku a vytěrák hlavně. Součástí balení není žádná nabíječka ani akumulátor, doporučujeme tedy doobjednat viz. záložka doporučené příslušenství.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 380 mm
Délka zbraně 880/800 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 2,85 kg
Konektor Tamiya Mini
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru DTW
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Varianta motoru PTW
Verze mechaboxu DTW Planetary Gear Box
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) mid-cap
Zásobník kapacita 120 BB

Komentáře k produktu

08.09.2014 Re: Jackal6

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Melo by jit o kopii PTW Systema, ale o jak presnou, ukaze az cas. Moznost zamenitelnosti dilu zjistime az pri servisu ci oprave teto levnejsi varianty.

04.09.2014 kompatibilita

Jackal6Jackal6
Zdravim. zajimala by mne kompatibilita teto zbrane s dily Systema a AaK. na netu jsem dohledal pouze ze je kompatibilni s valci a zasobniky systema, ale rpedevsim by mne zajimaly dily jako kola, elektronika, hop komora atd. jettli lze pouzit i dily systema nebo musi byt nejake specificke.

Novinky a slevy emailem