CNC vzpěra mechaboxu M16, M4, SR25, gen. 3, SHS

Přesná CNC vzpěra mechaboxu pro zbraně M16/M4/SR25 třetí generace od firmy SHS (zn. PPS). Výrobce se naštěstí vrátil k osvědčené konstrukci z první generace a navíc vylepšil efektivitu vzepření. Nejedná se o českou kopii výrobku, ale jde o originální zahraniční produkci (již od roku 2009). O podobném typu výrobku se obvykle tvrdí…

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

320 Kč s DPH

Přesná CNC vzpěra mechaboxu pro zbraně M16/M4/SR25 třetí generace od firmy SHS (zn. PPS). Výrobce se naštěstí vrátil k osvědčené konstrukci z první generace a navíc vylepšil efektivitu vzepření. Nejedná se o českou kopii výrobku, ale jde o originální zahraniční produkci (již od roku 2009). O podobném typu výrobku se obvykle tvrdí…

Precizně vyrobený kovový díl, který se jednoduše vloží mezi mechabox a část Hop-Up komory. Na jedné straně se tedy opírá o nejnamáhanější čelo mechaboxu a na druhé o tělo zbraně. Funguje na principu vzpěry, která přenáší rázy do mnohem pevnější přední části těla zbraně a tak snižuje riziko prasknutí mechaboxu verze 2. V případě prasknutí účinně brání posunutí přední ulomené části mechaboxu a zbraň tedy můžete ještě nějaký čas používat. Vlivem vylepšené konstrukce a vhodně zvolených šroubů kombinovaných se zesílenou přítlačnou pružinou nemůže docházet k samovolnému povolování vlivem otřesů při střelbě, tak jako u konkurenčních výrobků…

V praxi je to bohužel trochu jinak. Naše mnohaleté zkušenosti se servisem a upgradem zbraní říkají, že podobné vzpěry jako m-Bloky, g-Bloky, sdg-Bloky apod. jsou spíše psychickou podporou uživatele, než podporou mechaboxu zbraně. K praskání slitinových ZnAl mechaboxu dochází i při použití vzpěry a navíc tato často způsobuje i nežádoucí narušování osy mechabox/hlaveň. Existuje daleko lepší, jednodušší a levnější řešení v podobě gumových o-kroužků, které fungují jako tzv. silentbloky, jenž vzniklé rázy absorbují a nikoliv pouze částečné předají. Toto Vám zajisté potvrdí každý zkušený a poctivý technik nebo prodejce.

Technici v servise AirsoftGuns.cz nedoporučují instalovat žádné celokovové vzpěry.Nicméně se přizpůsobujeme poptávce trhu a proto máme v nabídce i tento díl.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

06.02.2015 PJ 16SR

Dušan TomčalDušan Tomčal
Dobrý den psal jsem vám dotaz již na moji zbraň a měl bych dotaz k tomuto produktu, viděl jsem ho již při video recenzi na PJ zbraně , je fáma že funguje nebo je to jenom '' nepotřebný díl '' aby jsme si mysleli že něčemu zabraňuje ?

AirsoftGuns: Pokud jste viděl námi prezentovaná videa a četl popisek produktu, tak jistě přijdete na náš názor ohledně tohoto dílu.

18.02.2014 Praxe

Pyrotechnik601Pyrotechnik601
Tento díl je vhodný pouze pro vzepření boku prasklého mechu. Nikoliv s dodávanými pružnými čepy,nýbrž s kusem tvrdé gumy nalepené na čelo vzpěry(tam kde jsou čepy a vybrání pro hopku),následné slícování se zbraní a nezbytné vzepření přes hlaveň.Majitel zbraně nechtěl investovat do nového mechu a stůj co stůj chtěl mít vzpěru,proto jsem zvolil toto řešení. Jak efektivní ukáže čas.Ale fakt je,že mech se nepohnul ani o pověstnou píď. Zátěžový test 3500 kulí nepřetržitě a vše je pohledově stejné jako při složení zbraně. Zbraň WELL M4 CQB-R. Jinak tato vzpěra může nějakou dobu bránit posunu prasklého mechu,ale je to spíš na dvě věci,na nic a na ho***.

05.02.2014 Re: LBazi

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Mechabox u CA M14 je dostatecne silny, takze vydrzi hodne i na silnych pruzinach. Technicke reseni vnitrku zbrane neumoznuje zadne dalsi vzepreni.

31.01.2014

LBaziLBazi
Profesionálové, jinak vás totiž oslovit nemohu. Vlastním od vás M14 CA a vždy mi bylo líto, že takovéto opatření není určeno také pro mou zbraň. Nyní po přečtení vašich poznatků zjišťuji, že to není až taková tragédie a hned je mi líp. Díky vám vím, že CA patří mezi nejlepší volbu M14 pro následný upgrade a že jste její prasklý mechabox ještě neviděli(nebo již ano?) ale přesto, je možné použití "silembloků" o kterých píšete také u M14 CA? Hezký den

Avatar
Matěj Hodan, 24. 05. 2015

Avatar
Pavel Pozděna, 06. 11. 2015

Avatar
Ladislav Baloun, 30. 05. 2016

Avatar
Tomáš Danč, 06. 10. 2016

Avatar
Tomáš Brychta Brychta, 21. 03. 2018

Novinky a slevy emailem