Camo Custom M4 SOPMOD, 160 m/s, AirsoftGuns, CM.007

Profesionálně upgradovaná Camo Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 SOPMOD [CM.007] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků. Označení Camo Custom napovídá, že zbraň byla opatřena kamuflážním nástřikem. Konfigurace upgrade odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Zbraň byla nadstandardně vybavena druhým vysokokapacitním zásobníkem na 300 BB a tubusovým kolimátorem 1x32 ACOG s mířidly.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

11 700 Kč s DPH

Profesionálně upgradovaná Camo Custom verze elektrické airsoftové zbraně M4 SOPMOD [CM.007] s výkonem až 160 m/s. Nejedná se o standardní sériovou výrobu v Číně nebo na Taiwanu, kde není možné zbraním věnovat tolik času a péče. Upgrade byl proveden servisem naší firmy, který v tomto směru má více než desetileté zkušenosti a možná už desítku tisíc spokojených zákazníků.

Označení Camo Custom napovídá, že zbraň byla opatřena kamuflážním nástřikem. Konfigurace upgrade odpovídá požadavkům na maximální výkon, vysokou kadenci, dobrou životnost a spolehlivost. Tato celokovová zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím, které umožňuje použití dalšího taktického příslušenství. Standardem je i taktická zásuvná Crane stock pažba (6 poloh nastavení). Na horní RIS lištu těla zbraně není problém upnout libovolný typ kolimátoru nebo puškohledu.

Zbraň byla nadstandardně vybavena druhým vysokokapacitním zásobníkem na 300 BB a tubusovým kolimátorem 1x32 ACOG s mířidly. Celý komplet byl opatřen nástřikem s pouštním vzorem.

Zbraň byla osazena oblíbenými díly od firmy SHS, která se již stala světovým lídrem v odvětví upgrade AEG. Byly použity následující komponenty...

Kompletní vzduchotechnika od SHS:
CNC kovová hlava pístu s ložiskem
SHS kovová hlava válce M4
Leštěný nerezový válec M4
Hliníková tryska M16/M4 - 21,5 mm

Zátěžové díly od SHS:
Precizní píst s ocelovým hřebenem
Sada kol se šikmými zuby - super zátěžová (100:300)
Rotační vodič pružiny pro mechabox v. 2

Výkonové díly od SHS:
Dlouhý motor SHS - vysokozátěžový
Pružina M140
Přesná 6,03 mm hlaveň

A ostatní:
Silikonová Hop-Up gumička Systema
Zpožďovací vačka SHS
Zlacený T-Dean konektor
Univerzální MOS FET spínací sada - typ standard

Původní kovový zesílený mechabox byl standardně opatřen rádiusy a kovová komora zbraně byla vzepřena gumovými o-kroužky, což má za účel zabránění předčasného prasknutí mechaboxu. Tento problém se totiž objevuje poměrně často u domácích upgrade a u zbraní sériově vyrobenými v Číně nebo na Taiwanu a osazenými silnou pružinou. Zbraň je osazena pružinou M140 a díky kvalitní vzduchotechnice a dobré souososti je dosaženo výkonu až 160 m/s. Zbraň je nadstandardně vybavena nízkoodporovou silikonovou kabeláží a MOS FET spínačem, který je u silných pružin bezpodmínečně nutný, ale často výrobci a prodejci podceňovaný. Součástí balení není nabíječka ani akumulátor, doporučujeme doobjednat typy viz. záložka doporučené příslušenství.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 860/780 mm
Doporučené střelivo 0,28 - 0,30 g
Doporučený akumulátor VB Li-Pol 11,1V/2000 mAh, 15C, CQB
Hmotnost zbraně 3,10 kg
Konektor T-Dean
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 80 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý SHS - vysokozátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 160 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

12.06.2021 Naskladnění

Matyáš HaklMatyáš Hakl

Dobrý den, měl bych zájem si tuhle zbraň koupit, za jak dlouho bude na skladě, popřípadě, dá se něják objednat?

AirsoftGuns: Toto byla jednorázová záležitost, takže se již nedoskladní. V případě zájmu můžeme poskládat obdobný upgrade do celokovové zbraně typu M4/M16/AR dle Vašeho výběru.


29.09.2016 Naskladnění

Viktor SynekViktor Synek
Dobrý den, bude tato zbraň v nejbližší budoucnosti dostupná?

AirsoftGuns:Edici v Camo provedení v nejbližších měsících neplánujeme doskladnit. Doporučujeme volbu černé a dostupné verze.

Novinky a slevy emailem