Taktické pouzdro PARA, kamufláž, Dasta

Taktické pouzdro PARA [651C/TZ PARA] v kamuflážním provedení vz. 95 a bez krycí chlopně je možné použít pro nošení zbraní na noze. Do pouzdra se vejdou pistole běžných rozměrů, např. Glock, Beretta, CZ 75, Colt M1911, SIG P226, Walther P99, Browning BDA apod.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.

870 Kč s DPH

Taktické pouzdro PARA [651C/TZ PARA] v kamuflážním provedení vz. 95 a bez krycí chlopně je možné použít pro nošení zbraní na noze. Do pouzdra se vejdou pistole běžných rozměrů, např. Glock, Beretta, CZ 75, Colt M1911, SIG P226, Walther P99, Browning BDA apod. Fixace pouzdra k noze se provádí pomocí stavitelných a stahovacích VELCRO popruhů s našitou gumou. Vloženou pistoli je možné zabezpečit dvěma pásky (druk a suchý zip) přes zadní část závěru a jedním páskem s trojzubcovou sponou přes pažbičku. Způsob fixace pistole a množství těchto pojistek je možné měnit dle povahy akce či situace. Další ocenitelnou vlastností je možnost rychlého odepnutí celého pouzdra od opasku. Součástí pouzdra je i našitá kapsička na náhradní zásobník.
Barva, Kamufláž Maskovací vzor 95

Komentáře k produktu

15.10.2019 Pouzdro

Dominik RynešDominik Ryneš

Dobrý den mám dotaz zdali se v tomto pouzdře dá nosit zbraň s tlumičem. Popřípadě jaké pouzdro by jste mi doporučili k nošení zbraně s tlumičem. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Pouzdro je dole otevřené, takže teoreticky ano. Jde ovšem o konkrétní typ pistole a velikost/průměr tlumiče. Další možností je regulovatelné pouzdro multifunkční od značky DASTA (umožňuje i svítilnu) nebo pak větší typ pouzdra s krycí chlopní od značky Strike.


12.08.2017 Dotaz

Matěj BatalaMatěj Batala

Vejde se tam desert Eagle ?

AirsoftGuns: Nevejde. Pouzdro na DE najdete v příslušenství.


Novinky a slevy emailem